Calendari Mensual Club

BASKET ALMEDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BASKET ALMEDA (SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC))

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/04/2020
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA BÀSQUET LLOR A C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
25/04/2020
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA

Partits com a LOCAL

BASKET ALMEDA (PAVELLO ALMEDA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/04/2020
16:00
BASKET ALMEDA SUTTON - CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
04/04/2020
19:30
BASKET ALMEDA 1 BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
09:15
BASKET ALMEDA GROC FEMENI MARESME C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
12:15
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
16:00
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/04/2020
10:15
BASKET ALMEDA GROC VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/04/2020
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/04/2020
12:15
BASKET ALMEDA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/04/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/04/2020
18:00
BASKET ALMEDA 1 CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC CENG ROS C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC CB VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
12:15
BASKET ALMEDA C.B. L'HOSPITALET 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
12:15
BASKET ALMEDA UE BARBERA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
17:45
BASKET ALMEDA CAMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/04/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/04/2020
12:15
BASKET ALMEDA GROC JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS

Partits com a VISITANT

BASKET ALMEDA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/04/2020
20:00
MILAR MARTINEZ - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/04/2020
10:30
CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/04/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/04/2020
17:45
MARESME 3V 2006 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
05/04/2020
12:30
SINORCELL - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/04/2020
09:00
CB GAVÀ 08 SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/04/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/04/2020
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMA SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/04/2020
10:45
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/04/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
18/04/2020
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/04/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/04/2020
12:45
AE BADALONÈS A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
18/04/2020
19:45
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/04/2020
16:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
19/04/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/04/2020
19:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
25/04/2020
09:00
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/04/2020
09:30
BF VILADECANS A BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/04/2020
12:00
BÀSQUET GIRONA U14 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
25/04/2020
16:30
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/04/2020
17:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/04/2020
18:05
REUS PLOMS SALLE A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/04/2020
11:15
C.N. SABADELL A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21