Calendari Mensual Club

BASKET ALMEDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BASKET ALMEDA (PAVELLO ALMEDA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA FEMENI MARESME IVECO-ZFAS C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA NEGRE DON RELAX - CB IGUALADA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/03/2019
16:00
BASKET ALMEDA 1 BC MORABANC ANDORRA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/03/2019
17:45
BASKET ALMEDA GROC JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/03/2019
19:30
BASKET ALMEDA 2 FEMENI MARESME C LLAVANERES C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE A.BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
12:30
BASKET ALMEDA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
16:45
BASKET ALMEDA 1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
18:30
BASKET ALMEDA 2 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA 3 BASQUET MOLINS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/03/2019
10:00
BASKET ALMEDA BÀSQUET RIBES 05 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/03/2019
11:30
BASKET ALMEDA 2 LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/03/2019
17:00
DIFFSALUT ALMEDA CB.ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/03/2019
18:45
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA SESE A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC BF VILADECANS A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA NEGRE CB TORELLÓ IM1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
16:00
BASKET ALMEDA 1 DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
17:45
BASKET ALMEDA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/03/2019
19:30
BASKET ALMEDA LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
12:30
BASKET ALMEDA GROC CBF CERDANYOLA 06 C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
16:00
BASKET ALMEDA 2 CB GRANOLLERS 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
17:45
BASKET ALMEDA 2 CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2019
19:30
BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE BÀSQUET OMS BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA 3 C.B. LA GARRIGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/03/2019
17:00
DIFFSALUT ALMEDA BÀSQUET SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/03/2019
18:45
BASKET ALMEDA 1 CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE JET BLAU GECKO WALLS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/03/2019
16:30
BASKET ALMEDA 1 CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/03/2019
18:15
BASKET ALMEDA 2 CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA AE SANT ANDREU NATZARET A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
12:12
BASKET ALMEDA GROC C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
12:15
BASKET ALMEDA SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
16:00
BASKET ALMEDA GROC CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
17:30
BASKET ALMEDA 2 CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
19:15
BASKET ALMEDA UNILEVER VILADECANS BF COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/03/2019
21:00
BASKET ALMEDA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
31/03/2019
16:00
BASKET ALMEDA GROC CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
31/03/2019
17:30
BASKET ALMEDA 2 JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
31/03/2019
19:15
BASKET ALMEDA 1 CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS

Partits com a VISITANT

BASKET ALMEDA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
16:00
TORROT MARESME 3V 2006 BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
02/03/2019
16:00
CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/03/2019
17:00
NOU BÀSQUET OLESA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/03/2019
19:30
AE SANT ANDREU NATZARET B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/03/2019
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA DIFFSALUT ALMEDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/03/2019
09:15
U.B. SANT ADRIÀ GROC BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
09/03/2019
10:45
JOVIAT A BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/03/2019
11:00
DENTAL MANRESA LA SALLE A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEMENI. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/03/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 BASKET ALMEDA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/03/2019
12:30
CB TORELLÓ MF1 BASKET ALMEDA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
09/03/2019
16:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/03/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/03/2019
18:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/03/2019
18:05
UE MATARO - CONSTRUTONI PONCE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/03/2019
09:00
C.B. NOU ESPLUGUES BASKET ALMEDA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/03/2019
09:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASCULI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/03/2019
11:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
10/03/2019
12:30
ILERDAUTO NISSAN PARDINYES LLEIDA GROC INVERNANDEZ ALMEDA C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
10/03/2019
16:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/03/2019
19:30
CB SANTFELIUENC BLAU BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/03/2019
10:00
JOVIAT A BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/03/2019
12:30
JAC SANTS A BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/03/2019
12:30
U.E. MATARO - CONSTRUTONI PONCE BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/03/2019
16:00
CBVALLS BNA DIFFSALUT ALMEDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/03/2019
17:30
CLUB NATACIO TERRASSA A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
17/03/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/03/2019
09:00
BÀSQUET SANT BOI BASKET ALMEDA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
23/03/2019
09:15
BÀSQUET ALELLA BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
23/03/2019
11:00
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BASKET ALMEDA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/03/2019
11:00
CN TARREGA BLAU BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEMENI. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
23/03/2019
12:30
C.B. CORBERA VERMELL BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/03/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU 2 BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/03/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22,24
23/03/2019
16:30
TGN BÀSQUET A BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2019
17:30
BC MORABANC ANDORRA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
23/03/2019
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
24/03/2019
10:45
AE SANT ANDREU NATZARET A BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/03/2019
10:45
C.B. SANT PERE - 2004 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/03/2019
11:45
BC MORABANC ANDORRA VERMELL INVERNANDEZ ALMEDA C.T. MINI MASCULI. PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
24/03/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/03/2019
12:30
BBA 2005 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PISTA POLIESPORTIVA CAN ROCA
DOCTOR TRUETA, 64-66
30/03/2019
12:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/03/2019
17:30
U.E. MATARO-PMAF BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/03/2019
19:30
PLATGES MATARO-JAM BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/03/2019
19:45
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
31/03/2019
09:00
C.E.J. L'HOSPITALET B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEMENI. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
31/03/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS A BASKET ALMEDA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
31/03/2019
16:00
FEMENI MARESME A - COELMÍN LLAVANERES BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
31/03/2019
19:30
PANSALUD ELS MONJOS BC A DIFFSALUT ALMEDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD