Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | PAK MOTO - U.E. HORTA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | MVP CERVELLÓ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | BASKET ALMEDA 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | CNB VILANOVA AKO SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | CB TORELLÓ JF - BY JESI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C.E. XAMBA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CES BOSCO ROCAFORT | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA U15 2 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/03/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB GAVÀ 1 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA MUNICIPAL FRANCESC MACIA C/ RIBOT 49 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
TALENOM BOET MATARÓ BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/03/2024
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
17/03/2024
|
10:00
|
C.B.COLL - BLAU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/03/2024
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
22/03/2024
|
20:45
|
AE LES CORTS-UBAE A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
23/03/2024
|
10:00
|
CB ARTÉS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |