Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
16:00
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/03/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA B | CB IGUALADA MM1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
07/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
14/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B BLANC | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
19/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
09/03/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA BLANC | JAC SANTS BARCELONA U13 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA BLANC | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SECTOR SANFELIU ESTRONCI, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | BARÇA CBS BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/03/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | VIROLAI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
24/03/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF 1 | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/03/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
LA SALLE MANRESA 1 | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/03/2024
|
20:30
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CE LA MARINA | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
15/03/2024
|
18:00
|
AESE | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
LESTONNAC A- 2006 | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
ESCOLAPIS SARRIA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
AESE A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
VIROLAI A | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB TARRAGONA B | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
22/03/2024
|
19:00
|
SALESIANS BADALONA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
22/03/2024
|
19:30
|
CB LA SALLE HORTA | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |