Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B. CABRILS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | CB CALELLA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
15:45
|
UER PINEDA DE MAR | BASQUET NEUS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR | CN CALDES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
UER PINEDA DE MAR | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR B | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
UER PINEDA DE MAR | MANRESA CBF 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
UER PINEDA DE MAR | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR | CB GAVÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR B | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR A | EL CÍRCOL B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR B | CB PREMIÀ DE DALT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
UER PINEDA DE MAR | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR | SANT GERVASI 1 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UER PINEDA DE MAR | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
24/03/2024
|
16:30
|
UER PINEDA DE MAR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
24/03/2024
|
18:15
|
UER PINEDA DE MAR | CB GRANOLLERS 2 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB.CANET | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/03/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SANT VICENÇ MARESME | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO TONI SORS AV. TONI SORS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:00
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
09/03/2024
|
11:45
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | UER PINEDA DE MAR | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
SALESIANS BADALONA | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
10/03/2024
|
10:45
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
16/03/2024
|
08:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
MATARÓ PARC BOET | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
23/03/2024
|
18:00
|
CB LES FRANQUESES A | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
24/03/2024
|
12:30
|
AE BADALONÈS | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |