Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA RECREATIVA PINEDA DE MAR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA RECREATIVA PINEDA DE MAR (PAVELLO NINO BUSCATO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
UER PINEDA DE MAR B RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
10:15
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA BOET MATARÓ NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
11:30
UER PINEDA DE MAR A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
12:45
UER PINEDA DE MAR B ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
06/10/2019
16:15
UER PINEDA DE MAR CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
06/10/2019
18:00
UER PINEDA DE MAR AE BADALONÈS A C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/10/2019
11:00
UER PINEDA DE MAR B C.B. ARGENTONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/10/2019
12:30
UER PINEDA DE MAR A C.B. PREMIA DE DALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR FEMENI MARESME B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR B MATARO PARC BOET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
11:00
UER PINEDA DE MAR A A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
12:30
UER PINEDA DE MAR A COALCI - CB SANT JOSEP C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR MECÀNICS - AECAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR CESET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
19:15
UER PINEDA DE MAR ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/10/2019
18:00
UER PINEDA DE MAR ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR B FEMENI MARESME C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
11:00
UER PINEDA DE MAR U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A NAIFAR - C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
17:30
UER PINEDA DE MAR ESPAIS SUSANNA - AECAM C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
27/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
27/10/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA RECREATIVA PINEDA DE MAR

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 1 UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/10/2019
10:30
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/10/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 2011 UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
17:30
CB TONA A UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
12/10/2019
09:00
A.E. MIREIA-MONTGAT UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. C.E. MIREIA
DOÑA AMADEA S/N
12/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-PEIXOS SERAFI UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/10/2019
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
12/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/10/2019
10:45
C.B. SANTA COLOMA UER PINEDA DE MAR C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MLM UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
12/10/2019
19:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL UER PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
13/10/2019
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
09:30
UB SANT ADRIA GROC UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/10/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
19/10/2019
11:30
CB LES FRANQUESES VERD UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
19/10/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/10/2019
19:15
CESET UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/10/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
10:30
ADE FUSTER A UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
26/10/2019
12:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT A UER PINEDA DE MAR C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/10/2019
13:00
C.B. ARGENTONA UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
26/10/2019
17:30
EL CÍRCOL UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD