Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET ROSER

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET ROSER (COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER FERRIMAQ - CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB LA SALLE HORTA VERD C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.B. SANT QUIRZE A C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. ALISOS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B.L'HOSPITALET 2006 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER TRIOMF - UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CES BOSCO ROCAFORT C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BÀSQUET PB9 'A' C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE VEDRUNA GRÀCIA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER LIMA-HORTA BARCELONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U. B. LLEFIÀ A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER AE CASP CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER U.E. HORTA BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JAC SANTS BARCELONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB IMMA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. VALLIRANA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL ESCOLA IPSI 10 C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET PÀLCAM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER LIMA-HORTA BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JAC SANTS BARCELONA B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CEJL'HOSPITALET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER SALTING C,B, L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET NOU BARRIS B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CE LA MARINA B C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
29/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET ROSER (POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
08/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 BÀSQUET TERESIANES- CB.SALOU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET MOLINS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER C LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
22/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A TGN BÀSQUET A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C U.E. CLARET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET ROSER

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
09:00
ESCOLAPIS SARRIA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
01/10/2022
10:30
C.B. ALISOS CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
01/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
16:00
MANYANET SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
01/10/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
01/10/2022
17:30
CE SAGRAT COR DIPUTACIO CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
02/10/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/10/2022
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/10/2022
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
02/10/2022
19:15
VODAFONE - CB SANT JUST CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/10/2022
19:45
GRAMENET BC B CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/10/2022
19:45
C.B. VILADECAVALLS 1 CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/10/2022
09:00
U. B. LLEFIÀ CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
08/10/2022
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
08/10/2022
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
08/10/2022
11:00
CB LA SALLE HORTA NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
08/10/2022
11:30
UE SANT ANDREU GROC CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
08/10/2022
12:00
MANYANET REUS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
08/10/2022
12:00
SANT GABRIEL RIPOLLET B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
08/10/2022
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
09/10/2022
10:45
BC TECLA SALA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
09/10/2022
11:00
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
09/10/2022
13:30
C.B.CASTELLBISBAL CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
09/10/2022
16:00
JOVENTUT BADALONA B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/10/2022
16:00
UE.MONTGAT CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
09/10/2022
17:00
C.B.CASTELLAR CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
09/10/2022
19:20
UE SANT ANDREU B CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
09/10/2022
19:30
CB. CORNELLÀ B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/10/2022
18:15
C.E.THAU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
14/10/2022
18:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
14/10/2022
20:45
BÀSQUET SAFA CLAROR A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
15/10/2022
10:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
15/10/2022
11:30
VIROLAI A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/10/2022
11:45
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/10/2022
19:00
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
12:00
BASQUET NOU BARRIS B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
16/10/2022
17:30
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN SALAS
CTRA. CASTELLAR KM. 20,300
16/10/2022
17:45
VEDRUNA GRÀCIA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/10/2022
18:00
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/10/2022
19:00
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
20/10/2022
19:30
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
22/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/10/2022
09:30
CB.CIUTAT VELLA MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
22/10/2022
10:30
S.E. SANT JOAN DE MATA B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
22/10/2022
12:15
MANYANET SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
22/10/2022
12:30
U.E. CLARET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/10/2022
15:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
22/10/2022
16:00
C.B. SANTA COLOMA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/10/2022
16:00
GRAMENET BC TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/10/2022
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
23/10/2022
09:00
JET TERRASSA PREINFANTIL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/10/2022
09:30
ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/10/2022
16:00
BASQUET NOU BARRIS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
23/10/2022
17:30
NOU BÀSQUET OLESA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/10/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43