Calendari Mensual Club

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA (LLUISOS DE GRACIA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/05/2021
10:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
12:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B.MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 07 C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.E.B.SANT JORDI-CLINICA DENTAL PIFARRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U.E.MATARÓ - FM - ALLE - PRBF C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B.MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B. BEGUES C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JET BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASQUET MOLINS MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JESUITES CASP C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/05/2021
19:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B TEMPLE - U.E. HORTA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 11 C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLAPIS SARRIA C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB GAVÀ C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10

Partits com a LOCAL

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA (PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/05/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JET - SANIPLAST CAMPEONATO DE ESPAÑA JUNIOR FEMENINO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS S.E. SANT MEDIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
30/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12

Partits com a LOCAL

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA (C.E.I.P. PAU CASALS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
08/05/2021
09:30
LLUISOS DE GRACIA - EB - GRUP 1 EB VALLCARCA NORD - FCB ESCOBOL (ESCOLA) C.E.I.P. PAU CASALS
LEGALITAT, 87
08/05/2021
11:00
LLUISOS DE GRACIA - EB - GRUP 2 U.E. CLARET F1 ESCOBOL (ESCOLA) C.E.I.P. PAU CASALS
LEGALITAT, 87
22/05/2021
09:30
LLUISOS DE GRACIA - EB - GRUP 1 EB TURÓ DEL CARGOL - FBC ESCOBOL (ESCOLA) C.E.I.P. PAU CASALS
LEGALITAT, 87

Partits com a VISITANT

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/05/2021
09:00
ASFE SANT FRUITOS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
01/05/2021
17:00
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/05/2021
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
02/05/2021
17:30
BASQUET NEUS LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/05/2021
09:00
SESE C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/05/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS 08 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
08/05/2021
09:00
U.E.MATARÓ - FM - ALLE - PRBF LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
08/05/2021
10:30
C.B. BEGUES LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
08/05/2021
10:30
C.B.MANYANET LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/05/2021
10:30
ESCOLA IPSI 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/05/2021
17:30
C.E.B.SANT JORDI-CLINICA DENTAL PIFARRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
08/05/2021
18:00
AEC COLLBLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/05/2021
19:30
CB IPSI B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/05/2021
12:30
U.E. CLARET A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/05/2021
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/05/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/05/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/05/2021
12:00
C.B. MOLLET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/05/2021
12:00
C.B.MANYANET LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
15/05/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/05/2021
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/05/2021
19:30
JET - SANIPLAST LLUÏSOS DE GRÀCIA A CAMPEONATO DE ESPAÑA JUNIOR FEMENINO POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
20/05/2021
18:30
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
22/05/2021
09:00
JESUITES CASP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
22/05/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
22/05/2021
10:30
CB GAVÀ LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
22/05/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
22/05/2021
12:30
VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
22/05/2021
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
22/05/2021
17:30
TEMPLE - U.E. HORTA A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
22/05/2021
18:00
UE SANT CUGAT NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/05/2021
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/05/2021
12:30
CB.CIUTAT VELLA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
23/05/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/05/2021
18:15
JESUÏTES EL CLOT LLUISOS DE GRACIA - EB - GRUP 2 ESCOBOL (ESCOLA) ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
29/05/2021
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
29/05/2021
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
29/05/2021
11:00
SALESIANS BADALONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
29/05/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
29/05/2021
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
29/05/2021
15:00
LIMA-HORTA BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A CAMPEONATO DE ESPAÑA JUNIOR FEMENINO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/05/2021
16:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
30/05/2021
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/05/2021
09:00
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
30/05/2021
10:45
BASQUET MOLINS MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
30/05/2021
10:45
JET BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/05/2021
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
30/05/2021
19:30
S.E. SANT MEDIR LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14