Calendari Mensual Club

TGN BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

TGN BASQUET CLUB (TARRAGONA - COL. SAGRAT COR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A CB MORELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB VILA-SECA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09A AB VENDRELL 2 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
SAGRAT COR 12B ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:00
SAGRAT COR 12A CB MORELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:30
SAGRAT COR 13B CB RAPITENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11B AE CLARET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08-09B ELISABETH CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET B CB TARRAGONA B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
19:30
TGN BÀSQUET A LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09C CB LA SELVA 09 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
13:00
TGN BÀSQUET 06-07A AB CUNIT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 11B EL CARME BÀSQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 10B MANYANET REUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/03/2024
18:30
SAGRAT COR 13B CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:00
SAGRAT COR 12B CB VALLS TOLDOS ZURITA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:00
TGN BÀSQUET 09B CB VILA-SECA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB MORELL C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13B ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A CB VALLS EUROPASTRY C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
11:00
TGN BÀSUET 11A CBT SALLE SANT PAU 1 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
11:00
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:30
SAGRAT COR 13B U12 FEMALE TEAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:30
SAGRAT COR 12B CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09A CE PALAMÓS - U15 BLAU C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08-09B CB RAPITENC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 09B MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET 10A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET 08C MANYANET REUS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/03/2024
19:30
TGN BÀSQUET 06A CEJL'HOSPITALET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 09C BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 11B REUS PLOMS SALLE U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/03/2024
18:45
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B CBT SALLE BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08B BASKET ALMEDA GROC C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A C.B. SANT ANDREU C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CB. CORNELLA A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11A BARÇA 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET O8A JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
18:00
TGN BÀSQUET A C.B. PRAT - MONTIBELLO SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
19:45
TGN BÀSQUET B U.E. HORTA A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 06-07A CB VALLS HOTEL CLASS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08C TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08A TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
12:30
TGN BÀSQUET 06A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10

Partits com a VISITANT

TGN BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/03/2024
18:00
CB VALLS PROZOVALLS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
01/03/2024
18:30
REUS DEPORTIU VIORCAM SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/03/2024
18:45
MANYANET REUS TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/03/2024
09:15
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/03/2024
12:00
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
02/03/2024
13:15
UB SANT ADRIA VERMELL TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
02/03/2024
18:00
CN TARREGA 2007 TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
03/03/2024
09:15
CB TARRAGONA BLAU 1 TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/03/2024
12:00
52MOMENTS CBS 1R ANY TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/03/2024
12:45
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/03/2024
13:30
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/03/2024
10:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/03/2024
12:15
CB VALLS SOLIDITY TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/03/2024
12:30
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/03/2024
16:30
ELISABETH IM TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
09/03/2024
19:45
CB VALLS SALA RED STAR TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/03/2024
12:00
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
10/03/2024
12:00
MANRESA CBF A TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
10/03/2024
16:00
CB MORELL TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
10/03/2024
16:00
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2024
09:00
CB MORELL BLAU SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/03/2024
09:15
AB VENDRELL 1 SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/03/2024
10:30
BARÇA CBS 1R ANY TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/03/2024
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
16/03/2024
10:45
CB MORELL SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/03/2024
11:15
CB TARRAGONA BLANC 2 TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/03/2024
11:15
MANYANET REUS GROC SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/03/2024
16:00
MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
16/03/2024
17:30
CB CALAFELL VERD TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
17/03/2024
10:30
REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/03/2024
10:45
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2024
11:00
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
17/03/2024
12:00
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/03/2024
12:30
LA SALLE MANRESA 1 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
17/03/2024
16:00
CB MORELL BLAU TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/03/2024
17:45
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/03/2024
18:30
AB SALLE CBT 1 TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/03/2024
16:00
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/03/2024
13:00
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8