Calendari Mensual Club

TGN BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

TGN BASQUET CLUB (TARRAGONA - COL. SAGRAT COR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 08B CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 09C REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 09A UE MATARO - FM - I1F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 06B CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET 08B SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET LILA CBT SALLE 1B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 06-07 CB ALCOVER C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET NEGRE CBT SALLE 2B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET 07A CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
19:30
TGN BÀSQUET 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/10/2021
09:15
TGN BÀSQUET 06A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/10/2021
18:00
SAGRAT COR BLANC BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 09B COL·LEGI SANT PAU APÒSTOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
09:30
SAGRAT COR 10 C.B.CALAFELL FEM A C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 09A MANRESA CBF U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 08C CB TARRAGONA 2 C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET 08A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
12:30
SAGRAT COR 10-11 CB MORELL C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 05B CB CAMBRILS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET 07A PETROPINTO ASFE BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 2 SHAD C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET CB. CORNELLÀ COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 1 CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2021
12:45
TGN BÀSQUET 08A BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 08B AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
09:30
SAGRAT COR BLAU A.B. EL VENDRELL 2 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
10:30
SAGRAT COR BLANC BÀSQUET JOAN23 6È C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 09A C.B.SANTFELIUENC - B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 07A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET 06A CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 08B CB TARRAGONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET LILA AE CLARET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 09B CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 09B CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
09:30
SAGRAT COR 11 C.B.CALAFELL FEM A C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
11:00
TGN BÀSQUET 09C C.B. AMPOSTA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
11:00
SAGRAT COR 10 CB CAMBRILS-EBC BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
11:00
SAGRAT COR BLANC A.B. EL VENDRELL 1 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET 08B C.B.CALAFELL FEM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
12:30
TGN BÀSQUET 06-07 EL CARME BÀSQUET BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 09A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2009 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 08B EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET 06A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
19:30
TGN BÀSQUET 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/10/2021
12:00
TGN BÀSQUET 05B BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/10/2021
16:00
TGN BÀSQUET 07A MANRESA CBF U15 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/10/2021
19:30
TGN BÀSQUET 2 VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/10/2021
09:30
SAGRAT COR BLAU C.B.CALAFELL MAS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/10/2021
11:15
TGN BÀSQUET 08A GEIEG UNIGIRONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10

Partits com a VISITANT

TGN BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
10:00
BARÇA B TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
02/10/2021
11:15
MANYANET REUS SAGRAT COR 10-11 C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/10/2021
12:15
C.B. ÀGUILES TGN BÀSQUET 05B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
02/10/2021
12:15
AE CLARET TGN BÀSQUET 09B C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
03/10/2021
10:00
BASKET ALMEDA GROC TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/10/2021
12:00
REUS PLOMS SALLE TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/10/2021
16:00
BARÇA CBS - A TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/10/2021
16:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME TGN BÀSQUET 2 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/10/2021
19:45
REUS PLOMS SALLE TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/10/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE SAGRAT COR 11 C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
09:00
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR BLANC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/10/2021
09:00
CB TARRAGONA 2 TGN BÀSQUET 09B C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/10/2021
09:15
AB SALLE TARRAGONA IM TGN BÀSQUET 08B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/10/2021
09:15
CB CAMBRILS BLAU TGN BÀSQUET 09C C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
09/10/2021
09:15
AE CLARET 5È SAGRAT COR BLAU C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
09/10/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A TGN BÀSQUET 08B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/10/2021
11:00
B TERESIANES TGN BÀSQUET 06-07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/10/2021
12:00
FEMENI MARESME- UEM A TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
09/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
13:00
SERRALLERIA CALVET BBG-CBA TGN BÀSQUET 06B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
09/10/2021
16:00
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/10/2021
09:00
A.B. EL VENDRELL 2 TGN BÀSQUET 07A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
10/10/2021
11:45
REUS DEPORTIU B TGN BÀSQUET LILA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
10/10/2021
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
10/10/2021
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U13 TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
10/10/2021
16:00
REUS DEPORTIU A TGN BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/10/2021
09:00
REUS PLOMS SALLE TGN BÀSQUET 09B C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
09:00
AB SALLE TARRAGONA AF6 SAGRAT COR 11 C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/10/2021
09:15
AB SALLE TARRAGONA PIF TGN BÀSQUET 09B C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/10/2021
09:15
ESCOLA CBT 5 SAGRAT COR 10 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/10/2021
12:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO SAGRAT COR 10-11 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/10/2021
12:15
CB MORELL TGN BÀSQUET 06-07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/10/2021
13:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
16/10/2021
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/10/2021
16:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B TGN BÀSQUET 07A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/10/2021
17:00
FEMENI CANTAIRES I TGN BÀSQUET 08C C.T. INFANTIL FEMENI TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
17/10/2021
09:00
SINORCELL CLUB BÀSQUET IGUALADA CFA TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
10:45
CB MORELL TGN BÀSQUET 05B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/10/2021
11:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/10/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA A TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
17/10/2021
12:00
CB. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 2 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/10/2021
19:00
CALAFELL-CUNIT FEM A TGN BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
17/10/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
09:00
AB SALLE TARRAGONA AF6 SAGRAT COR 10 C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/10/2021
09:15
AD TORREFORTA B SAGRAT COR BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/10/2021
10:30
MANYANET REUS TGN BÀSQUET 08C C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
23/10/2021
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/10/2021
10:45
A.B. EL VENDRELL 1 SAGRAT COR 10-11 C.T. MINI FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
23/10/2021
11:00
CB LA SELVA TGN BÀSQUET LILA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
23/10/2021
16:00
MARISTES ADEMAR A TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
09:00
MEGA-SO CLUB BÀSQUET IGUALADA IMA TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
09:00
REUS PLOMS SALLE BLANC TGN BÀSQUET 06B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
24/10/2021
12:30
REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET 07A C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/10/2021
12:45
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
31/10/2021
12:15
CLUB JOVENTUT BADALONA A TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT