Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO DEPORTIVA TORREFORTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO DEPORTIVA TORREFORTA (TARRAGONA - CASAL RIU CLAR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
10:30
AD TORREFORTA 13 BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/04/2024
10:30
AD TORREFORTA BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/04/2024
12:15
AD TORREFORTA GROC CBT SALLE GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/04/2024
18:30
AD TORREFORTA B C.B.BELLVEI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/04/2024
20:15
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
07/04/2024
12:15
AD TORREFORTA NEGRE REUS DEPORTIU VIORCAM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
10:30
AD TORREFORTA NEGRE CLUB BASQUET MONTBLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
10:30
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
12:00
AD TORREFORTA 12 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
19:00
AD TORREFORTA A NAYOX FORÇA LLEIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/04/2024
09:00
AD TORREFORTA 13 EB CB VILA-SECA BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/04/2024
09:00
AD TORREFORTA U12 FEMALE TEAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/04/2024
10:30
AD TORREFORTA 12 ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/04/2024
19:00
AD TORREFORTA NEGRE MANYANET REUS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/04/2024
20:30
AD TORREFORTA B C.B ALCOVER 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/04/2024
20:00
AD TORREFORTA GROC CLUB BASQUET MONTBLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/04/2024
19:00
AD TORREFORTA A CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/04/2024
20:15
AD TORREFORTA BÀSQUET L'ARBOÇ 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/04/2024
09:00
AD TORREFORTA AB CUNIT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/04/2024
09:00
AD TORREFORTA NEGRE AB VENDRELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/04/2024
10:30
AD TORREFORTA GROC MARBRES PERIS FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO DEPORTIVA TORREFORTA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/04/2024
19:00
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA AD TORREFORTA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/04/2024
18:15
BÀSQUET L'ARBOÇ AD TORREFORTA 13 C. T. U12 - MINI MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
06/04/2024
10:45
BÀSQUET L'ARBOÇ AD TORREFORTA GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
06/04/2024
17:00
AB CUNIT AD TORREFORTA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
06/04/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS AD TORREFORTA A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/04/2024
12:15
CB MORELL BLAU AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
07/04/2024
12:15
CB VALLS TOMAS JOIERS AD TORREFORTA NEGRE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/04/2024
18:30
AB VENDRELL AD TORREFORTA NEGRE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
13/04/2024
09:15
AE CLARET AD TORREFORTA 13 C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
13/04/2024
10:15
CB RAPITENC AD TORREFORTA C. T. U12 - MINI FEMENÍ SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
13/04/2024
17:30
CB CALAFELL MAS BLANC AD TORREFORTA GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
13/04/2024
17:30
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR AD TORREFORTA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET
PLAÇA DEL MERCAT S/N
13/04/2024
17:45
MANYANET REUS AD TORREFORTA GROC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/04/2024
09:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE AD TORREFORTA GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
14/04/2024
18:00
EL CARME BÀSQUET AD TORREFORTA NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
19/04/2024
21:30
BÀSQUET L'ARBOÇ AD TORREFORTA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
20/04/2024
09:15
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU AD TORREFORTA NEGRE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
20/04/2024
10:30
TORREDEMBARRA B.C. AD TORREFORTA GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
20/04/2024
16:15
SEDIS COMERCIAL CARMEN AD TORREFORTA A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
21/04/2024
12:15
CB MORELL AD TORREFORTA GROC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
21/04/2024
12:30
CB VILA-SECA AD TORREFORTA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
27/04/2024
09:15
ESCOLA CBT 6 AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/04/2024
09:30
AB CUNIT AD TORREFORTA 13 C. T. U12 - MINI MASCULÍ CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
27/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13B AD TORREFORTA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA AD TORREFORTA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
27/04/2024
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS AD TORREFORTA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
27/04/2024
19:15
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 AD TORREFORTA GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
27/04/2024
20:45
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE AD TORREFORTA GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
28/04/2024
16:00
INSPECTIA 24H -TORREDEMBARRA B.C. AD TORREFORTA NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS
EDELWEISS S/N