Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
18:15
|
C.B. CAMBRILS | CBT SALLE SANT PAU BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS A | CB. VALLS IN OUT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CITRATEL - C.B. CAMBRILS | CBT SALLE BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
C.B. CAMBRILS B | CB RAPITENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
08/03/2024
|
18:15
|
CITRATEL - C.B. CAMBRILS | BASQUET TERESIANES BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CITRATEL - C.B. CAMBRILS | CB CALAFELL VERD | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | AMPA SANT JOSEP DE REUS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CAMBRILS BLAU | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
10/03/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS A | REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C.B. CAMBRILS | REUS PLOMS SALLE U17 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
15/03/2024
|
18:30
|
C.B. CAMBRILS A | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS | EL CARME BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | CB VALLS FERRETERIA VALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
CITRATEL - C.B. CAMBRILS | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CB VALLS TALLERS GUASCH | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.B. CAMBRILS A | MANYANET REUS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/03/2024
|
10:00
|
C.B. CAMBRILS A | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
23/03/2024
|
11:45
|
C.B. CAMBRILS A | CB MORELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U17 | C.B. CAMBRILS | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AB SALLE CBT GROC | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
02/03/2024
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AB VENDRELL | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AB VENDRELL | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U15 | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
AE CLARET | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
EL CARME BÀSQUET BLANC | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
MANYANET REUS VERD | COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
AE CLARET | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CENG FIWITEL | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CB MORELL BLAU | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |