Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/04/2024
|
19:00
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AE CLARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | CB. VALLS IN OUT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA BLAU | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CBT SANT PAU BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/04/2024
|
21:15
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA WAVESOS | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 10B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA BLAU | CB RAPITENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB VALLS FERRETERIA VALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | AB SALLE CBT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA WAVESOS | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA BLAU | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA | CB. VALLS IN OUT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/04/2024
|
18:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B ALCOVER | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
06/04/2024
|
18:45
|
AE CLARET | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CB VALLS FERRETERIA VALLS | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
07/04/2024
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
12/04/2024
|
18:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
13/04/2024
|
09:15
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
13/04/2024
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET L'ALDEA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE BLANC | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC MALLORCA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET BLANC | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
15/04/2024
|
21:15
|
BASQUET TERESIANES | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
19/04/2024
|
17:45
|
AE CLARET | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA 13 | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
BASQUET TERESIANES BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
20/04/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CB.CALAFELL A | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
21/04/2024
|
20:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
24/04/2024
|
17:45
|
LESTONNAC CBT | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
24/04/2024
|
19:30
|
AB VENDRELL 2 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
MANYANET REUS | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
30/04/2024
|
18:45
|
TGN BÀSQUET 06-07B | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |