Calendari Mensual Club

REUS DEPORTIU

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

REUS DEPORTIU (REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
20:45
REUS DEPORTIU B LA POBLA DE MAFUMET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
12:30
REUS DEPORTIU A CB.ÀGUILES C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB CAMBRILS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU C EL CARME BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU B REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU C SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/10/2019
17:00
REUS DEPORTIU EL CARME BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/10/2019
19:00
REUS DEPORTIU A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/10/2019
20:45
REUS DEPORTIU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
09:30
REUS DEPORTIU AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU CB CANTAIRES TORTOSA MARBRES PERIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB.CALAFELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
19:00
REUS DEPORTIU B REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB SANT PERE I SANT PAU PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
17:00
REUS DEPORTIU SAGRAT COR 08 C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU B HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
27/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU B MANYANET REUS C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
27/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
27/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66

Partits com a LOCAL

REUS DEPORTIU (LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/10/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
12/10/2019
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CB CAMBRILS - TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
15/10/2019
19:15
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU AB SALLE TARRAGONA CFB C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
16/10/2019
19:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
26/10/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
26/10/2019
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N

Partits com a VISITANT

REUS DEPORTIU

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:15
CB CAMBRILS REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/10/2019
12:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
05/10/2019
12:00
CB.SALOU GROC ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
05/10/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/10/2019
13:15
SALLE PLOMS REUS BLANC REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/10/2019
17:15
EL CARME BÀSQUET BLANC REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
05/10/2019
17:45
BBG - TORRE CLIMA SLU REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
05/10/2019
19:45
SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/10/2019
10:45
CB CAMBRILS - BLAU REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
12/10/2019
09:15
SALLE PLOMS REUS BLANC 04 REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/10/2019
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ A REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
12/10/2019
17:00
CB RAPITENC LO XICAGO REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
12/10/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/10/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/10/2019
09:30
ESCOLA JOAN 23 A REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N (ACCÉS PER CAMI DE LA PARTIÓ, 7-9)
19/10/2019
09:30
CB LA SELVA REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
19/10/2019
09:30
SAGRAT COR 09A REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
11:00
CB MORELL REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
16:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
20/10/2019
11:15
UE SANT CUGAT NEGRE REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/10/2019
18:00
CB SALOU B REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
26/10/2019
09:15
CBTARRAGONA A REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
09:30
CB MORELL REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
26/10/2019
10:45
EL CARME BÀSQUET REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
26/10/2019
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/10/2019
18:30
CB.SALOU GROC REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
26/10/2019
19:30
CB MORELL A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
26/10/2019
20:00
SESE REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD