Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
SESE A | BARÇA CBS B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
SESE A | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
SESE B | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
SESE A | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
SESE A | DRAFT GRAMENET | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
SESE C | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
SESE A | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
SESE B | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
SESE B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
SESE B | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
BASETIS - SESE B | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SESE B | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SESE B | BÀSQUET LLOR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
SESE A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
SESE B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
17:00
|
SESE A | CB CUARTE DE HUERVA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
SESE B | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
08:45
|
SESE B | LLAVANERES MARESME 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
08:45
|
SESE C | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
10:15
|
SESE B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
11:45
|
SESE A | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
13:30
|
SESE A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
SESE B | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
SESE A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
SESE A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
BRISCHE COSMETICS SESE B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
SESE A | SABADELL BQ VALLÈS U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
SESE A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BASETIS - SESE B | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
SESE C | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
SESE B | TALENOM BOET MATARÓ 2009 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
SESE B | MATARÓ PARC BOET 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
SESE A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
23/03/2024
|
10:45
|
SESE B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
23/03/2024
|
17:45
|
SESE A | SD ESPANYOL | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
24/03/2024
|
16:00
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
24/03/2024
|
18:00
|
SESE A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE BARBERA A | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CN CALDES | SESE C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASKET ALMEDA | SOFÀS MOLIST SESE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/03/2024
|
20:00
|
CB LES FRANQUESES “A” | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
BASKET ALMEDA NEGRE | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | SESE B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | SESE B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE | SESE C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BARÇA | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | SESE A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | SESE A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | SESE B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | BRISCHE COSMETICS SESE B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | SESE A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U17M | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
10/03/2024
|
19:15
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB | BASETIS - SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
16/03/2024
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | SESE C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | SESE A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE MATARO - PRAM | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | SOFÀS MOLIST SESE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U17F | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/03/2024
|
18:00
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/03/2024
|
16:30
|
SHARP ALMEDA | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
20/03/2024
|
21:30
|
JOVENTUT BADALONA | SESE A | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
23/03/2024
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/03/2024
|
20:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2008 | SESE A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |