Calendari Mensual Club

C.B. CANTAIRES DE L'EBRE-DELTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

C.B. CANTAIRES DE L'EBRE-DELTA

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
12:45
AD TORREFORTA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRA-NEGRE NEGRE TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
06/10/2018
17:00
MANYANET REUS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GROGA I VERDA GROC TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
06/10/2018
19:00
C.B. CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/10/2018
10:30
BASQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANC/RALLES VERM BLANC TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/10/2018
11:00
SALLE PLOMS REUS C.T. MINI MASC. VERDA NEGRE TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/10/2018
12:30
BÀSQUET LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARONJA I BLAVA TARONJA I BLAU TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/10/2018
18:00
BASQUETPIASABADELL COPA CATALUNYA MASCULINA BLAU FOSC BLAU FOSC TORTOSA - PAVELLÓ DE FERRERIES
CARRER ALCANYIS S/N
14/10/2018
18:00
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA BLANCA BLAU TORTOSA - PAVELLÓ DE FERRERIES
CARRER ALCANYIS S/N
20/10/2018
10:30
CB SALOU C.T. CADET MASC. PROMOCIO GROGA BLAU TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
20/10/2018
12:30
MANYANET REUS GROC C.T. MINI MASC. GROGA I VERDA GROC TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
20/10/2018
16:00
EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERMELL VERMELL TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
20/10/2018
18:00
BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARONJA TARONJA TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
20/10/2018
20:00
C.B. CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERD VERD TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
27/10/2018
09:00
CB RAPITENC MASCOTES C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLAVA BLAU TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
27/10/2018
10:30
B SAGRAT COR 6A C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
27/10/2018
17:00
BASQUET TERESIANES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLANC/RALLES VERM BLANC TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
28/10/2018
10:15
CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.T. MINI FEM. BLANCA RATLLES VERMELLES BLANCS TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
28/10/2018
18:00
C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT COPA CATALUNYA MASCULINA BLAU BLAU TORTOSA - PAVELLÓ DE FERRERIES
CARRER ALCANYIS S/N

Partits com a VISITANT

C.B. CANTAIRES DE L'EBRE-DELTA

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
10:30
AB SALLE TARRAGONA AMA C.T. MINI MASC. GROGA GROC TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
06/10/2018
10:30
CBVALLS TELEPIZZA C.T. MINI FEM. BLANCA RATLLES VERMELLES BLANCS VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
07/10/2018
11:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERDA NEGRE REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/10/2018
12:00
CB RAPITENC MASCOTES C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLAVA BLAU SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
14/10/2018
10:30
CB SANT PERE I SANT PAU JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VERMELLA VERMELL TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
14/10/2018
12:00
CB SANT PERE I SANT PAU S21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELLA VERMELL TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
20/10/2018
09:15
AE CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. GROGA GROC VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
20/10/2018
10:00
EL CARME BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERMELL VERMELL TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
20/10/2018
10:45
CBT - LESTONNAC 5 C.T. MINI MASC. TARONJA I BLAVA TARONJA TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
20/10/2018
16:00
REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO VERMELLA I NEGRE NEGRE REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/10/2018
19:30
BASQUET MOLINS A COPA CATALUNYA MASCULINA LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
27/10/2018
09:15
AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL FEM. NEGRA-NEGRE NEGRE TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/10/2018
12:45
AB SALLE TARRAGONA AFA C.T. MINI FEM. GROGA GROC TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
27/10/2018
12:45
CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2018
17:30
REUS DEPORTIU A C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA I NEGRE NEGRE REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/10/2018
12:00
ESCOLA PUIGCERVER C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
28/10/2018
16:30
EL CARME BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VERMELL VERMELL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD