Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET TARRAGONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
09:30
MANYANET REUS CB TARRAGONA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
11:00
BF VILADECANS A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
12:45
CB SANTFELIUENC A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
16:00
U.E. HORTA 04 CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
20:45
BASQUET TERESIANES LA POBLA CBT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/12/2018
11:00
C.B. VILA-SECA GROC CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/12/2018
16:00
CB GRANOLLERS 1 CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/12/2018
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP CB TARRAGONA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2018
16:00
C.B. L'HOSPITALET A CB TARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2018
18:00
EL CARME BÀSQUET CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/12/2018
09:30
C. B. CANTAIRES TORTOSA PIF CB TARRAGONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/12/2018
11:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A CB TARRAGONA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/12/2018
16:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/12/2018
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (TARRAGONA - COL. CARMELITES)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
10:00
EL CARME BÀSQUET BLANC CBT - CARMELITES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
01/12/2018
12:00
A. B. EL VENDRELL 1 CBT - CARMELITES C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
10:45
SALLE PLOMS REUS CBT - LESTONNAC 5 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
14/12/2018
18:15
CBVALLS REMEI ALCOVER CBT - LESTONNAC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (LA POBLA DE MAFUMET - CENTRE CIVIC)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
18:00
CBVALLS AUTOS VILA-RODONA LA POBLA CBT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A LA POBLA DE MAFUMET - CENTRE CIVIC
BASAL 1

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
12/12/2018
18:45
ELISABETH IF CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR
RIU SIURANA S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA (TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA)

Data Hora Equip Visitant Equip Local Categoria Camp de joc [+]
16/12/2018
10:15
C. B. CANTAIRES TORTOSA MF CB TARRAGONA C.T. MINI FEM. TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET TARRAGONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB TARRAGONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/12/2018
09:30
B SAGRAT COR 5 CBT - LESTONNAC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2018
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/12/2018
09:00
C. B. CANTAIRES TORTOSA IM CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
02/12/2018
12:00
MANYANET REUS B LA POBLA CBT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/12/2018
12:00
C. JOVENTUT BADALONA CB TARRAGONA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/12/2018
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB TARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/12/2018
12:45
CBVALLS TELEPIZZA CB TARRAGONA C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
02/12/2018
16:00
BBA 2003 CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/12/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B CB TARRAGONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/12/2018
19:00
TGN BÀSQUET A CB TARRAGONA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/12/2018
17:45
EL CARME BÀSQUET 5È CBT - LESTONNAC 5 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
12/12/2018
19:00
MANYANET REUS CB TARRAGONA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/12/2018
17:45
CBVALLS TALLERS GUASCH CBT - CARMELITES C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/12/2018
11:30
BASQUET TERESIANES-ARRABASSADA CBT - CARMELITES C.T. MINI MASC. TARRAGONA - ESCOLA L'ARRABASSADA
CARLES BABOT BOIXEDA, S/N
15/12/2018
12:15
CEB GIRONA A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
15/12/2018
17:45
CBVALLS HOTEL CLASS CB TARRAGONA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2018
18:00
C. B. CANTAIRES TORTOSA PIM CBT - CARMELITES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
15/12/2018
19:15
DENTAL MANRESA LA SALLE 1 CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2018
19:30
AE SANT ANDREU NATZARET A LA POBLA CBT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
16/12/2018
10:00
AB SALLE TARRAGONA IFA CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/12/2018
17:00
ELISABETH IF CB TARRAGONA B C.T. INFANTIL FEMENI SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
22/12/2018
16:00
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD