Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET TARRAGONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET TARRAGONA

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
08/09/2018
18:00
U.E. HORTA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLAVA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/09/2018
18:00
SERRA CASAL VILAFRANCA BLANC 05 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLANCA NEGRE TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/09/2018
20:30
C.B. SALOU A LIGA EBA GROGA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/09/2018
10:45
BARÇA LASSA B C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAUGRANA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/09/2018
12:30
BARÇA LASSA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT BLAUGRANA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/09/2018
17:45
C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. VERMELL VERMELL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2018
09:15
EL CARME BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERMELL VERMELL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2018
09:15
CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.T. MINI FEM. BLANCA RATLLES VERMELLES BLANCS TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2018
11:00
CB RAPITENC ÒPTICA PUIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLAVA BLAU TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2018
12:00
AD TORREFORTA A C.T. MINI MASC. NEGRA-NEGRE NEGRE TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
29/09/2018
12:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT GROC LILA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2018
16:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VERDA NEGRE TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/09/2018
11:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. INFANTIL FEMENI NEGRE I GROC-VERD NEGRE I GROC-VERD TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/09/2018
12:30
MANYANET REUS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A GROGA I VERDA GROC LA POBLA DE MAFUMET - CENTRE CIVIC
BASAL 1
30/09/2018
12:45
CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARONJA TARONJA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/09/2018
16:00
C. B. CANTAIRES TORTOSA CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO ROIG ROIG VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET TARRAGONA

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
01/09/2018
19:00
CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/09/2018
19:00
BQ MANYANET MOLINS A C.C. CADET MASC. PREFERENT VERMELLA VERMELL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
07/09/2018
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT VERMELL I NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/09/2018
18:00
C.B. VALLS NUTRION LIGA EBA BLANCA RATLLES VERMELLES BLANCS VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/09/2018
12:00
CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/09/2018
17:45
SESE A C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/09/2018
18:15
BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/09/2018
19:30
VORAMAR DIAGONAL MAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NEGRE NEGRE I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
29/09/2018
09:30
BÀSQUET LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARONJA I BLAVA TARONJA I BLAU TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
29/09/2018
09:30
BASQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANC/RALLES VERM BLANC TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/09/2018
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERDA VERD PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/09/2018
12:00
BBG - ARTIS VIATGES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NEGRA NEGRE TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS
EDELWEISS S/N
29/09/2018
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY BLAU MARÍ BLAU MARÍ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
29/09/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAVA BLAU PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2018
16:00
U.E. HORTA 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY BLAVA BLAU U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
29/09/2018
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
17:45
CB IPSI A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAU BLAU POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/09/2018
12:30
PLATGES MATARO-JAM C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT GROGA GROC PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD