Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
16:00
|
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
LO DENTAL CEP VALLFOGONA | CB TORÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
19/04/2024
|
21:20
|
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | C.B. ALCARRÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | CENG RAMADERIES DEL DONDARA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
LO DENTAL CEP VALLFOGONA | CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
COCA I TECA CEP VALLFOGONA | BAC AGRAMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
C.B. BELL-LLOC | RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL C/ AFORES, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
20:00
|
C.B. ALCARRÀS | LO DENTAL CEP VALLFOGONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
UE BELLCAIRE | RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE C/ FRANCESC LLANES, S/N |
|
21/04/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA B | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | LO DENTAL CEP VALLFOGONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |