Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
13:15
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:15
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
15:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
19/04/2024
|
21:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
18:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
17:30
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
07/04/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB SECÀ SANT PERE | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.B. BELLVIS | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
20/04/2024
|
17:00
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
21/04/2024
|
19:15
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
17:00
|
CB TREMP | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |