Calendari Mensual Club

CENG ARTESA DE SEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CENG ARTESA DE SEGRE (PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:00
CENG AUTOXAMI VERMELL CB BALAGUER GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
05/10/2019
17:30
CENG MOBLES LLOBET LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/10/2019
16:00
CENG VUNKERS C.B. CALAF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/10/2019
17:30
CENG ROS MAZANA GRUPO EMPRESARIAL CB BINEFAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/10/2019
19:00
CENG FISART VERMELL CN TARREGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
12/10/2019
19:00
CENG SEGREVEST CENAX ALMACELLES B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/10/2019
12:00
CENG ROS C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
19/10/2019
16:00
CENG L'ESSÈNCIA (MIXTE) TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
19/10/2019
17:30
CENG FISART VERMELL CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
19/10/2019
19:00
CENG MOBLES LLOBET CN TARREGA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/10/2019
16:00
CENG VUNKERS VITHAS LLEIDA C.B. BELLPUIG C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/10/2019
17:30
CENG ROS BC MORABANC ANDORRA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
25/10/2019
19:30
CENG AUTOXAMI VERMELL CN TARREGA BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/10/2019
10:30
CENG PUB JACKS BLANC C.B. CALAF C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/10/2019
16:00
CENG WATERSHOP CB MOLLERUSSA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/10/2019
17:30
CENG ROS (PRE) CB.BORGES-GARRIGUES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/10/2019
19:00
CENG MOBLES LLOBET SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY CB TORREGROSSA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/10/2019
10:30
CENG ROS DENTFERMA CB ALPICAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/10/2019
12:00
CENG ROS CB TREMP MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/10/2019
16:00
CENG VUNKERS COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/10/2019
17:30
CENG AUTOXAMI VERMELL AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N

Partits com a VISITANT

CENG ARTESA DE SEGRE

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:00
MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG CENG SEGREVEST C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
06/10/2019
09:30
BAC AGRAMUNT A CENG WATERSHOP C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
06/10/2019
10:30
CLUB BASQUET SERÒS CENG PUB JACKS BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
06/10/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA BLAU CENG ROS C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
06/10/2019
12:30
BAC AGRAMUNT B CENG ROS (PRE) C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
12/10/2019
09:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CENG FISART VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
12/10/2019
10:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE CENG ROS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
13/10/2019
17:30
PINTURAS LEPANTO CB BINEFAR CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
13/10/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG MOBLES LLOBET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
11:00
LA DOLCETA CB BALAGUER GRANA CENG WATERSHOP C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
20/10/2019
09:00
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU CENG ROS (PRE) C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
20/10/2019
09:30
BAC AGRAMUNT CENG PUB JACKS BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
20/10/2019
10:30
SEDIS FUSTES GRAU CENG AUTOXAMI VERMELL C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
20/10/2019
17:30
AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CENG SEGREVEST C.T. SENIOR A MASCULI. PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
27/10/2019
09:15
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) CENG FISART VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD