Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | CB CASTELLDEFELS - ESCOLA | ESCOBOL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
18:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C.B. VALLIRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | ELS MONJOS BC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
13/03/2024
|
20:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | CB VALLS VULCO-MASDEU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
19:15
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | CB ROQUETES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
JAC SANTS BARCELONA U09 | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA GAYARRE C/ ALPENS 28 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/03/2024
|
11:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
SFERIC 08 GERFINCAS | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
EL CÍRCOL A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
13:00
|
AESE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
09/03/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
10/03/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
A.E. BELLSPORT | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SERGIO MANZANO AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL BLANC | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
19:15
|
CB ABRERA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB SALT NEGRE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |