Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET MOLLET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MOLLET (PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A MATARÓ PARC BOET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/10/2022
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A JAC SANTS BARCELONA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/10/2022
10:30
SEGRO-CB MOLLET B AB PREMIA BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/10/2022
12:00
C.B. MOLLET B C.B. LA GARRIGA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/10/2022
19:30
RECAMBIOS GAUDÍ C.B. MOLLET C.B. PRAT LEB PLATA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/10/2022
21:15
SHAD C.B. MOLLET A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/10/2022
09:00
C.B. MOLLET A CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/10/2022
10:45
C.B. MOLLET B TRIOMF - UB MIR C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/10/2022
12:15
C.B. MOLLET B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/10/2022
09:00
SHAD C.B. MOLLET A MARISTES ADEMAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/10/2022
10:30
SHAD CB MOLLET CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/10/2022
10:30
SEGRO -C.B. MOLLET C CANOVELLES BC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/10/2022
12:00
SHAD C.B. MOLLET A BASQUETPIASABADELL TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/10/2022
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET A MATARÓ PARC BOET C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/10/2022
09:00
C.B. MOLLET B TRIOMF - UB MIR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/10/2022
17:45
SHAD C.B. MOLLET A CB MANLLEU (SF) C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/10/2022
19:30
CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
09:00
SHAD CB MOLLET CN CALDES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A C.B. LLINARS BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
10:30
SHAD C.B. MOLLET B EL CÍRCOL B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
12:00
C.B. MOLLET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
16:00
C.B. MOLLET A C.B. SANTFELIUENC B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
17:45
SHAD C.B. MOLLET A CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/10/2022
10:45
C.B. MOLLET C LA SALLE MANRESA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/10/2022
12:30
SHAD C.B. MOLLET A CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/10/2022
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/10/2022
17:45
C.B. MOLLET B BÀSQUET ALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/10/2022
19:30
C.B. MOLLET A CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2022
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A C.B. L'AMETLLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2022
09:00
SEGRO-CB MOLLET B SANT GERVASI 3 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2022
10:30
SEGRO-CB MOLLET B C.B. LA GARRIGA 2013 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2022
12:00
SHAD C.B. MOLLET B C.B. LA GARRIGA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2022
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET A VILA DENTAL C B BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2022
09:00
C.B. MOLLET B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2022
10:45
C.B. MOLLET B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2022
17:45
SHAD C.B. MOLLET A C.B. LLINARS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2022
19:30
CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A BASQUET NOU BARRIS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET MOLLET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
BASQUET NEUS C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/10/2022
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. MOLLET A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
01/10/2022
10:30
U. B. LLEFIÀ SHAD C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/10/2022
10:30
GRAMENET BC SHAD CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/10/2022
11:00
CB LA LLAGOSTA MIN - MIXTE SEGRO -C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU EL TURO
JOAQUIM BLUME S/N
02/10/2022
10:30
SANT GERVASI 1 SHAD C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
02/10/2022
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ SHAD C.B. MOLLET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
02/10/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL MOLDSTOCK C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/10/2022
16:00
CB VILA DE MONTORNÈS 1 SHAD C.B. MOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
02/10/2022
17:00
C.B.ARGENTONA CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
02/10/2022
19:30
CLUB NATACIO TERRASSA B MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
08/10/2022
09:00
MATARÓ PARC BOET 2012 SEGRO-CB MOLLET B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
08/10/2022
09:00
CB GRANOLLERS 2 SEGRO-CB MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/10/2022
10:30
CB GRANOLLERS 1 SEGRO C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/10/2022
16:00
BQ MANYANET MOLINS A SEGRO C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
08/10/2022
19:00
BQ MANYANET MOLINS A C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
08/10/2022
19:30
CANOVELLES BC C.B. MOLLET B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/10/2022
09:00
EL CÍRCOL A SHAD C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
10:45
CN CALDES A C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
09/10/2022
12:15
BASQUET SANT PERE B MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/10/2022
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
09/10/2022
19:00
C.B. SANT CELONI C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
15/10/2022
09:00
C.B. SANT CELONI 2013 SEGRO-CB MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
15/10/2022
09:00
MONTMELÓ C.B. MIXTE SEGRO -C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
15/10/2022
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU SHAD C.B. MOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
15/10/2022
10:45
UE MATARO - MLM SEGRO-CB MOLLET B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/10/2022
12:00
C.B. PREMIA DE DALT SHAD C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
15/10/2022
12:30
AB PREMIÀ GROC SEGRO C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
15/10/2022
12:30
INOXPRES ACB PALAU C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
15/10/2022
16:25
A.E. TEIÀ C.B. MOLLET B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
15/10/2022
18:45
LLAVANERES MARESME MOLDSTOCK C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
16/10/2022
11:15
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A SHAD C.B. MOLLET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2022
16:15
CANOVELLES BC 2 C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
16/10/2022
19:30
VEDRUNA GRÀCIA CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/10/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM SHAD C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/10/2022
09:30
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU SEGRO -C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
22/10/2022
11:30
CB LES FRANQUESES C.B. MOLLET A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
22/10/2022
12:30
CE PALAMOS C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
22/10/2022
15:45
CB MATADEPERA TARONJA SHAD C.B. MOLLET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
22/10/2022
18:00
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/10/2022
19:15
CB LES FRANQUESES C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/10/2022
09:00
JOVENTUT BADALONA B SHAD CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/10/2022
10:30
QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM SHAD C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18V SHAD C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/10/2022
16:00
MATARÓ PARC BOET 2008 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146