Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET MOLLET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MOLLET (PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
SHAD C.B. MOLLET A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/02/2023
10:30
SEGRO -C.B. MOLLET C SALESIANS SABADELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/02/2023
10:30
SHAD CB MOLLET CB GRANOLLERS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/02/2023
12:00
SHAD C.B. MOLLET B SANT GERVASI 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/02/2023
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/02/2023
17:45
SHAD C.B. MOLLET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANTA COLOMA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
10:45
C.B. MOLLET B CB PARETS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
12:30
C.B. MOLLET B C.B. CABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
17:45
SHAD C.B. MOLLET A A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2023
19:30
CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A C.B.ARGENTONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
10:30
SEGRO-CB MOLLET B CB MATADEPERA TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
10:30
SEGRO C.B. MOLLET A TRIOMF - UB MIR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
12:00
C.B. MOLLET C MATARÓ PARC BOET 2008 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
15:15
SHAD C.B. MOLLET A CB VILANOVA DEL VALLÈS-MAS DE SANT LLEÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
18:10
RECAMBIOS GAUDÍ C.B. MOLLET C.B. L'HOSPITALET LEB PLATA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
20:00
SHAD C.B. MOLLET A EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
09:30
SEGRO C.B. MOLLET C U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
11:00
C.B. MOLLET A ESCOLAPIS SARRIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
12:30
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C BASQUET SANT PERE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
16:00
C.B. MOLLET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
17:45
C.B. MOLLET A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2023
19:30
C.B. MOLLET B C.B. SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/02/2023
19:00
RECAMBIOS GAUDÍ C.B. MOLLET CLASS BASQUET SANT ANTONI LEB PLATA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/02/2023
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A C.B. SANT QUIRZE A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/02/2023
10:30
SHAD CB MOLLET UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/02/2023
12:00
SHAD C.B. MOLLET B AB PREMIÀ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/02/2023
16:00
C.B. MOLLET B CB L'AMETLLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
09:30
SEGRO -C.B. MOLLET C TRIOMF - UB MIR B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
11:00
C.B. MOLLET B C.E.THAU A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
12:30
C.B. MOLLET B AE CASP B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET A LLAVANERES MARESME C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
17:45
SHAD C.B. MOLLET A CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
17:45
SHAD C.B. MOLLET A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/02/2023
19:30
CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET MOLLET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
AE CASP C.B. MOLLET A C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
04/02/2023
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - 12 - SEGRO-CB MOLLET B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
04/02/2023
09:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA SEGRO-CB MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
04/02/2023
11:00
BASQUET SAFA CLAROR 1 SEGRO C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
04/02/2023
11:15
UB SANT ADRIA VERMELL SEGRO C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
04/02/2023
13:15
CB LES FRANQUESES SHAD C.B. MOLLET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
04/02/2023
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET SHAD C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
04/02/2023
16:00
NAYOX CBF LLEIDA A SEGRO C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
04/02/2023
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
05/02/2023
11:00
LA SALLE MANRESA 1 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/02/2023
12:00
JOVENTUT BADALONA 2 C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/02/2023
13:30
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-BANCO MEDIOLANUM C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
11/02/2023
09:00
C.E. MARISTES RUBÍ SEGRO -C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
11/02/2023
09:00
C.B. LLINARS VERMELL SHAD CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
11/02/2023
09:00
BASQUET NEUS C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/02/2023
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET B SHAD C.B. MOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
11/02/2023
12:15
CB GRANOLLERS 3 SHAD C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/02/2023
12:30
CB. GUINARDÓ - ESCOLA RAMÓN I CAJAL C.B. MOLLET B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
11/02/2023
14:45
MATARÓ PARC BOET MOLDSTOCK C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
12/02/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/02/2023
17:30
CB MANLLEU (SF) SHAD C.B. MOLLET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
12/02/2023
19:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER CONSTRUCCIO PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/02/2023
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC SEGRO-CB MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
25/02/2023
09:00
C.B. SANTA COLOMA B SEGRO C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/02/2023
10:30
LESTONNAC B SEGRO-CB MOLLET B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
25/02/2023
16:00
EL CÍRCOL SHAD C.B. MOLLET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
25/02/2023
17:45
EL CÍRCOL B SHAD C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
25/02/2023
19:00
CN CALDES B MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/02/2023
19:00
MESTRANS CB IGUALADA IMA C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/02/2023
12:00
UB SANT ADRIA 3 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/02/2023
12:30
BÀSQUET ALELLA C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N