Calendari Mensual Club

CLUB BASQUETBOL VILADECANS

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUETBOL VILADECANS (PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
16:00
C.B. VILADECANS BASQUET MOLINS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
02/03/2019
17:30
C.B. VILADECANS A SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
02/03/2019
19:15
C.B. VILADECANS B MCDONALD'S SANT VICENÇ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
03/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERMELL BÀSQUET SANT BOI A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
03/03/2019
12:30
C.B. VILADECANS VERD C.B. NOU ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
16/03/2019
16:00
C.B. VILADECANS VERD SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
16/03/2019
17:30
C.B. VILADECANS B BASQUET MOLINS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
16/03/2019
19:15
C.B. VILADECANS A MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
23/03/2019
16:00
C.B. VILADECANS S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
23/03/2019
17:30
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL JOVIAT 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
23/03/2019
19:00
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.B. SANT CLIMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
24/03/2019
09:30
C.B. VILADECANS VERMELL C.B. ESPARREGUERA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
24/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERD SERRA SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
30/03/2019
20:00
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL CB IPSI - TAD B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
31/03/2019
09:30
C.B. VILADECANS BLANC A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
31/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERMELL BÀSQUET-CEISSA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
31/03/2019
12:30
C.B. VILADECANS VERD BÀSQUET SANT BOI A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUETBOL VILADECANS (COL.LEGI SANT GABRIEL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/03/2019
09:30
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL BASQUET SITGES C.T. MINI FEMENI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
09/03/2019
11:00
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD FEMENÍ OSONA TARONJA C.T. MINI FEMENI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
09/03/2019
11:00
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL C.B. ESPARREGUERA D C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
09/03/2019
12:30
C.B. VILADECANS VERD U.B. SANT ADRIÀ BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
09/03/2019
17:30
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL RESTAURANT ETE CB MARTORELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
10/03/2019
09:30
C.B. VILADECANS VERMELL SERRA SE CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
10/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERD BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CM04A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
10/03/2019
12:45
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/03/2019
10:00
C.B. VILADECANS ESCOBOL VERMELL SANT GERVASI ESCOBOL PRE-MINI MIXTE E. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS ESCOBOL VERD VILABÀSQUET VILADECANS ESCOBOL PRE-MINI MIXTE E. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
23/03/2019
09:30
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL CB MONTPEDRÓS BLAU C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
23/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERD C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
23/03/2019
12:30
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEMENI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
24/03/2019
10:00
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/03/2019
09:30
C.B. VILADECANS VERMELL C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS BLANC MAS DE SANT LLEÍ - CBVV GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/03/2019
11:00
C.B. VILADECANS VERD BÀSQUET SITGES A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/03/2019
12:30
C.B. VILADECANS VERMELL BÀSQUET SANT BOI C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUETBOL VILADECANS

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
09:30
CB MONTPEDRÓS BLAU C.B. VILADECANS ESCOBOL VERMELL PRE-MINI MIXTE E. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
02/03/2019
09:30
CB MONTPEDRÓS GROC C.B. VILADECANS ESCOBOL VERD PRE-MINI MIXTE E. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
02/03/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 2 C.B. VILADECANS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
03/03/2019
18:00
S.E. SANT MEDIR C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
09/03/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ B C.B. VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/03/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 C.B. VILADECANS VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/03/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. VILADECANS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/03/2019
10:45
C. B. COLL C.B. VILADECANS BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
09/03/2019
12:00
SANT GERVASI 1 ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD C.T. MINI MASCULI. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
09/03/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B C.B. VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/03/2019
20:00
SESE C.B. VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/03/2019
11:00
A.E.S.E. 1 C.B. VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/03/2019
12:15
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.B. VILADECANS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
10/03/2019
17:45
CB ABRERA C.B. VILADECANS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
19:30
BÀSQUET SITGES C.B. VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
23/03/2019
09:00
CB. GAVÀ 1 C.B. VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
23/03/2019
09:30
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA LILA ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/03/2019
10:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B. VILADECANS VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
23/03/2019
11:00
CB SANT JUST C.B. VILADECANS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
23/03/2019
12:00
C.B. NAVAS C.B. VILADECANS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
23/03/2019
19:30
CB SANT ANDREU A C.B. VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
24/03/2019
10:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. VILADECANS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
24/03/2019
16:15
C.B. LA MERCÈ C.B. VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
24/03/2019
19:15
CB SANT JUST C.B. VILADECANS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/03/2019
18:30
U.E. SANT ANDREU VERMELL C.B. VILADECANS BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
30/03/2019
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS ESCOBOL C.B. VILADECANS ESCOBOL VERMELL PRE-MINI MIXTE E. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/03/2019
09:00
JOVIAT B ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
30/03/2019
10:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/03/2019
10:45
BASQUET LLOR A C.B. VILADECANS ESCOBOL VERD PRE-MINI MIXTE E. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
30/03/2019
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD C.T. MINI MASCULI. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
30/03/2019
12:30
CB ARTÉS C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
30/03/2019
18:00
BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
30/03/2019
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM C.B. VILADECANS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
31/03/2019
09:30
AE MVP CERVELLÓ BLAU ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL C.T. MINI MASCULI. ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
31/03/2019
10:30
BÀSQUET SANT BOI A C.B. VILADECANS VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
31/03/2019
12:00
C.B. VILATORRADA C.B. VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD