Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET CERVERA

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CERVERA (PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG FISART VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
18:15
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB TREMP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
14/12/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/12/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG WATERSHOP C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/12/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PETRO IMR CB BALAGUER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/12/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CENAX ALMACELLES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET CERVERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
12:30
PALLÀS CENTRE MÈDIC I DENTAL C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
01/12/2019
17:30
CENG INDEPENDENTSOFT VERMELL CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
01/12/2019
20:15
CB ALCARRÀS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS
C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N
14/12/2019
09:30
CB BALAGUER GRANA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
14/12/2019
12:00
C.B. CALAF CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
15/12/2019
11:00
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/12/2019
12:30
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/12/2019
11:00
ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/12/2019
17:30
OPEL LLEIDA MÒBIL CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/12/2019
18:00
CLUB BASQUET SERÒS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
22/12/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
22/12/2019
19:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
28/12/2019
20:00
CB BALAGUER B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96