Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET CERVERA

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CERVERA (PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE PEIKKO CB MOLLERUSSA BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA IBARZ NADAL MATERIALES A CB BINEFAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE SEDIS SIDECO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS FUSTES GRAU C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/10/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA RÚBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
13/10/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG MOBLES LLOBET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE DECO TEBA'S CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SICORIS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB BALAGUER GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PEÑA FRAGATINA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BAC AGRAMUNT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET CERVERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
19:30
CB ALPICAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
06/10/2019
09:30
CN TARREGA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
12/10/2019
11:00
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/10/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/10/2019
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
13/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
13/10/2019
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/10/2019
16:00
EKKE CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
19/10/2019
16:00
SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY CB TORREGROSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
20/10/2019
10:45
DENTFERMA CB ALPICAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
20/10/2019
16:00
AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
20/10/2019
18:00
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
26/10/2019
09:30
BC MORABANC ANDORRA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
26/10/2019
12:30
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
26/10/2019
19:30
CLUB BASQUET SORT-PALLARS SOBIRÀ CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ELS TIL.LERS DE SORT
CAMÍ DE LA CABANERA, S/N
27/10/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD