Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET VIC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET VIC (PAV. CASTELL D'EN PLANES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 BÀSQUET MANRESA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
17:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CLUB ESPORTIU ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
19:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
19:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/10/2022
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 SALESIANS SABADELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CB TONA C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB MANLLEU (MM1) C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CEB NAVARCLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/10/2022
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS - C.E SANT NICOLAU 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB TONA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SESE A C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 SANT GERVASI 1R ANY C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.B.TORELLÓ CM1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 U.E.RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
18:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/10/2022
19:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC CBSAPS-SD ESPANYOL B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
16/10/2022
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 BÀSQUET SANT BOI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/10/2022
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.B. SANTA EUGENIA DE BERGA C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 MATARÓ PARC BOET 2010 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/10/2022
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 BÀSQUET MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/10/2022
19:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET VIC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
C.B. LLINARS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
01/10/2022
09:00
CB TONA 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
01/10/2022
09:00
SANT GERVASI 2 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
01/10/2022
10:30
CB CENTELLES- MINI MIXTE BLANC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
01/10/2022
10:45
SHOPPINS C B BLANES A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
01/10/2022
12:30
CB IGUALADA CMC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
10:15
C.B. SANTA COLOMA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
08/10/2022
17:30
CB IGUALADA CMB C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
11:00
CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
09/10/2022
12:30
CN CALDES A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
09/10/2022
12:45
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
09/10/2022
15:30
BC MORABANC ANDORRA 2006 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
09/10/2022
16:00
LONECESITO - BÀSQUET PIERA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
09/10/2022
16:30
VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/10/2022
19:30
SALESIANS BADALONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/10/2022
10:30
SANT GERVASI 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
15/10/2022
11:00
C.B. SANTA EUGENIA DE BERGA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
15/10/2022
12:00
C.B. MOLLET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/10/2022
12:30
LLAVANERES MARESME 2008 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
16/10/2022
10:30
CB MANLLEU (MM2) C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
16/10/2022
10:30
C.E SANT NICOLAU 3 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/10/2022
11:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/10/2022
16:00
MATARÓ PARC BOET 2008 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
22/10/2022
11:30
SEDIS FUSTES GRAU C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
22/10/2022
12:00
TRIOMF - UB MIR A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
22/10/2022
16:00
AE CASP C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
22/10/2022
16:00
C. B. SOLSONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/10/2022
16:00
CB CALELLA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/10/2022
16:00
CB MANLLEU (IM1) C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
22/10/2022
16:30
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
22/10/2022
19:30
C.B. FARNERS A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
23/10/2022
12:30
CAPPONT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/10/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/10/2022
17:30
CB TONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N