Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET VIC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET VIC (PAV. CASTELL D'EN PLANES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLUB BASQUET VILATORRADA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B GRUP BARNA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2024
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 CB TONA 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2024
20:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
09:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 LA SALLE MANRESA 1 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
09:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 CEB NAVARCLES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
10:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
13:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 MATARÓ PARC BOET 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 FREDERIC MISTRAL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 EL MASNOU BASQUETBOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL BÀSQUET BERGA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 UER PINEDA DE MAR C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC C.B CENTELLES MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 TRIOMF - UB MIR C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
18:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 IBERSOFAS - CB ARGENTONA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
19:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B.COLL - BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2024
20:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC FARLAWSPORTS ALFINDEN LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB. CORNELLÀ A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 RAMON MAS-AECAM MALGRAT C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 EXCELLENCE ACB PALAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CB MATADEPERA TARONJA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/03/2024
09:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC QBASKET SANT CUGAT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL CB SOLSONA U10M C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 CB SOLSONA U16M B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/03/2024
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 A E MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/03/2024
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SESE A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
24/03/2024
10:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. CIC C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
24/03/2024
10:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB SANT JOSEP A C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
24/03/2024
12:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BASQUET CIUTAT D'INCA LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET VIC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
C.B. MOLLET B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/03/2024
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
02/03/2024
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/03/2024
11:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
02/03/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U10M BLANC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
02/03/2024
17:45
C.B.L'HOSPITALET 2006 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/03/2024
19:30
SANT GERVASI 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
03/03/2024
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/03/2024
12:30
LA SALLE MANRESA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/03/2024
12:30
CB.CIUTAT VELLA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
03/03/2024
16:00
LA SALLE MANRESA B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/03/2024
09:00
A.E. SALLENT 1 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
09/03/2024
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/03/2024
12:00
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
09/03/2024
16:00
CB TORELLÓ JM NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
09/03/2024
16:00
CB TARRAGONA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/03/2024
10:30
EL MASNOU BASQUETBOL A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
10/03/2024
13:00
C. B. BON PASTOR C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 COL·LEGI BON PASTOR
SANT ADRIA, 134
10/03/2024
17:30
BÀSQUET BERGA NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/03/2024
09:00
HOMS UE MATARÓ - CLM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/03/2024
09:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/03/2024
09:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/03/2024
09:30
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
16/03/2024
13:00
ESCOLAPIS SARRIA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
16/03/2024
16:00
AEC COLLBLANC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/03/2024
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/03/2024
16:00
ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
16/03/2024
16:45
AE CLARET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
16/03/2024
17:45
ABADEN UE MATARÓ - PIM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
16/03/2024
19:30
C.B. FARNERS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
17/03/2024
16:00
LA SALLE MANRESA 2 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
17/03/2024
16:30
SHARP ALMEDA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/03/2024
17:30
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
17/03/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/03/2024
19:30
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC LIGA EBA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/03/2024
19:30
CB SANT JOSEP A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N