Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
10:30
|
CB BESCANO | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB BESCANO | BC FONTAJAU IN2IN | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB BESCANO A | CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | CB ADEPAF TXOT'S U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB BESCANO 1 ANY | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB BESCANO | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. BESCANO | CESET U25 - TALLER BRUANI | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB BESCANO B | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB BESCANO A | CB SALT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | VEDRUNA GIRONA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB BESCANO | AE FORNELLS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB BESCANO | CRISTINENC A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CE PALAMOS - U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. BESCANO | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB BESCANO | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB BESCANO B | BASQUET PORQUERES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB BESCANO A | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/04/2024
|
20:30
|
NOU CAULÈS U25 | C.B. BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
06/04/2024
|
08:45
|
CEJ CELRÀ GROC U11-12 | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR | CB BESCANO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB SALT VERD | CB BESCANO | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
06/04/2024
|
18:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BESCANO B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET VILAFANT | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. FONTCOBERTA | CB BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
14/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA B | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CB BESCANO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES BLAU | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB BESCANO A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C.B. BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
20/04/2024
|
18:45
|
PRISCO-L'ESCALA | CB BESCANO B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
SANT GERVASI 1 | CB BESCANO A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |