Calendari Mensual Club

CLUB ESPORTIU ONYAR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU ONYAR (PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/10/2021
09:15
C.E. ONYAR BC TORROELLA NEGRE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/10/2021
16:00
C.E. ONYAR CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/10/2021
18:00
C.E. ONYAR FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
10:45
C.E. ONYAR CB SALT VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
12:15
C.E. ONYAR LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
18:00
C.E. ONYAR SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
19:45
C.E. ONYAR F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/10/2021
17:45
C.E. ONYAR CB SANT GREGORI C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/10/2021
19:15
C.E. ONYAR CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU ONYAR (PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
10/10/2021
12:15
C.E. ONYAR CB OLOT GREDA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41

Partits com a VISITANT

CLUB ESPORTIU ONYAR

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:30
LES ALZINES C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/10/2021
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
02/10/2021
12:00
BC FONTAJAU IN2IN C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/10/2021
19:00
CB SANT GREGORI C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
02/10/2021
19:00
CB BESCANO B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
03/10/2021
18:00
SUTTON CBF CERDANYOLA B C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
09:00
CB OLOT LAVA C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/10/2021
09:15
VEDRUNA GIRONA '12 C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
16/10/2021
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/10/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N