Calendari Mensual Club

UNIÓ ESPORTIVA GAUDI

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIÓ ESPORTIVA GAUDI

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
02/09/2018
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASC. PREFERENT VERDA VERD HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
08/09/2018
16:00
BQ MANYANET MOLINS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT VERMELLA VERMELL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
23/09/2018
09:30
BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRO HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
29/09/2018
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
30/09/2018
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY BLAU BLAU HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
30/09/2018
11:00
BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY VERMELL VERMELL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
30/09/2018
12:45
AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRE BLANC HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
30/09/2018
17:30
C.B. RAMON LLULL B C.C. SOTS-25 MASCULI A VERMELL VERMELL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553

Partits com a VISITANT

UNIÓ ESPORTIVA GAUDI

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
01/09/2018
18:00
C.B. SANTA COLOMA C.C. CADET MASC. PREFERENT VERMELLA VERMELL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
07/09/2018
18:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT GROC LILA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
09/09/2018
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLAU BLAU PISTA CADEMESA
MONTCADA, 10.
29/09/2018
11:00
PÀLCAM C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAU BLAU D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
29/09/2018
16:30
BQ MANYANET MOLINS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
29/09/2018
17:30
U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. BLANCA BLAU COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/09/2018
19:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B TARONJA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
30/09/2018
09:00
C.B. NOU ESPLUGUES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERMELL VERMELL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
30/09/2018
10:30
C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARONJA BLAU PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/09/2018
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
30/09/2018
17:45
JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GROGA GROC INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/09/2018
18:00
CLUB BASQUET GUINARDÓ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NEGRA NEGRE EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD