Calendari Mensual Club

GEIEG

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

GEIEG (INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.E. PALAMOS C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/02/2020
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A UNIÓ VEDRUNA VERMELL C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/02/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/02/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/02/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
10:45
BRITISH SUMMER GEIEG UNI B CITYLIFT GEIEG UNI BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
12:30
BRITISH SUMMER GEIEG UNI B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/02/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/02/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/02/2020
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/02/2020
16:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
12:30
BRITISH SUMMER GEIEG UNI B BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
18:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42

Partits com a VISITANT

GEIEG

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
11:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.T. MINI FEM. ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
01/02/2020
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
02/02/2020
10:45
U.E. CLARET BRITISH SUMMER GEIEG UNI B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
02/02/2020
11:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/02/2020
12:15
BASKET ALMEDA GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
08/02/2020
10:45
UNIÓ VEDRUNA VERMELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
08/02/2020
11:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
08/02/2020
11:00
CEJ CELRÀ GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
08/02/2020
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/02/2020
16:00
SESE B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
17:00
C.N. SABADELL A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/02/2020
12:30
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/02/2020
16:00
C.E. PALAMOS BRITISH SUMMER GEIEG UNI B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
15/02/2020
16:15
BASKET ALMEDA 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/02/2020
19:15
U.E. MATARÓ-IBF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/02/2020
19:45
BASKET ALMEDA GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/02/2020
10:30
BASQUETPIASABADELL BRITISH SUMMER GEIEG UNI B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
22/02/2020
11:00
CEJ CELRÀ GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
22/02/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/02/2020
18:00
REALE BÀSQUET VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLADO
C/ TRAMUNTANA
29/02/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
29/02/2020
18:45
F.D CASSANENC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL