Calendari Mensual Club

GEIEG

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

GEIEG (INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2019
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A FEMENI MARESME A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ADVISORIA BOET MATARO A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
19:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/10/2019
12:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC BASQUET VALL DEL TERRI C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL LES ALZINES C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.B. BLANES B C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB TONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2019
10:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42

Partits com a VISITANT

GEIEG

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
ADVISORIA BOET MATARO 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
10:45
JOVIAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
05/10/2019
12:00
VEDRUNA - BC PALAFRUGELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
05/10/2019
12:30
BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
16:15
FEMENI MARESME A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
06/10/2019
19:45
FEMENI MARESME B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
12/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/10/2019
10:45
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/10/2019
16:00
CB BANYOLES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
18:15
CB TORELLÓ IF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/10/2019
12:30
C.N. SABADELL A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/10/2019
10:45
JOVIAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
12:15
CITYLIFT GEIEG UNI BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2019
18:00
CB TONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD