Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BASQUET MOLINS A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
20:20
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E. XAMBA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET SITGES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
16:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
20:15
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB ABRERA BLANC | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE C | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
BASQUET MOLINS LIMA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
MCDONALD'S SANT VICENÇ | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
MVP CERVELLÓ | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
09/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
10/03/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/03/2024
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ BLAU | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
17/03/2024
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES B | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |