Calendari Mensual Club

CLUB ESPORTIU SFERIC BÀSQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU SFERIC BÀSQUET (PAVELLO S.F.E.R.I.C.)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
SFERIC GROC C.B.CASTELLBISBAL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2021
10:45
SFERIC VERD CLUB BÀSQUET PUIG-REIG B-MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2021
19:30
SFERIC BLANC CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/10/2021
09:00
SFERIC VERD CB VILA DE MONTORNÈS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/10/2021
10:45
SFERIC BLANC - ROSEPAN NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/10/2021
12:30
SFERIC 07 VERD C.B. VILADECAVALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/10/2021
19:00
SFERIC 06 BLANC C.B. NOU BADIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/10/2021
16:30
SFERIC - MÓN IDIOMES FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/10/2021
18:30
POSITIVO MAN SFERIC HLA CB SECÀ SANT PERE A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2021
09:00
SFERIC VERD CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2021
10:45
SFERIC 2011 BLANC - KONFYANS SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2021
12:30
SFERIC 2010 BLANC U. B. LLEFIÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2021
19:30
SFERIC BLANC CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/10/2021
09:00
SFERIC VERD UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/10/2021
10:45
SFERIC 06 VERD CB REGINA CARMELI B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/10/2021
12:30
SFERIC 07 BLANC - REVESTIMENTS A.GALLARDO CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/10/2021
17:45
SFERIC VERD CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2021
09:00
SFERIC VERD BASQUET SANT PERE BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2021
10:45
SFERIC 2011 BLANC - KONFYANS BASQUET SANT PERE VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2021
12:30
SFERIC 2010 BLANC MARISTES ADEMAR C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2021
17:45
SFERIC 06 BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/10/2021
09:00
SFERIC VERD CBLLV - PREINFANTIL MX C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/10/2021
10:45
SFERIC 07 VERD CB VILADECANS VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/10/2021
16:30
SFERIC - MÓN IDIOMES VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/10/2021
18:30
POSITIVO MAN SFERIC UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/10/2021
09:00
SFERIC GROC C.B.CASTELLAR B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/10/2021
10:45
SFERIC VERD LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/10/2021
12:30
SFERIC BLANC E.B. ROSELLA 2013 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/10/2021
17:45
SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/10/2021
19:30
SFERIC VERD C.B. VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
31/10/2021
10:45
SFERIC VERD CLUB NATACIO TERRASSA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
31/10/2021
12:30
SFERIC 07 BLANC - REVESTIMENTS A.GALLARDO CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41

Partits com a VISITANT

CLUB ESPORTIU SFERIC BÀSQUET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
08:45
CREU ALTA SABADELL BLANC SFERIC 06 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
02/10/2021
09:00
UE BARBERA BLANC SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
11:00
SALESIANS SABADELL SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
02/10/2021
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SFERIC 2010 BLANC C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/10/2021
12:15
CREU ALTA SABADELL BLANC SFERIC VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
02/10/2021
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER SFERIC - MÓN IDIOMES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/10/2021
16:00
BASQUET SANT PERE SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/10/2021
18:00
ODENA CLUB BASQUET A POSITIVO MAN SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
03/10/2021
10:00
E.B. ROSELLA VERMELL SFERIC 2011 BLANC - KONFYANS C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
16/10/2021
09:00
C.B. SENTMENAT A SFERIC BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
16/10/2021
09:00
CB LA MERCÈ SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
16/10/2021
09:30
C.B. NOU BADIA SFERIC GROC C.T. PRE-MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
16/10/2021
10:30
MANYANET SANT ANDREU SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/10/2021
12:00
BASQUET SANT PERE VERMELL SFERIC BLANC - ROSEPAN C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/10/2021
17:45
AECAM - ESPAIS SANTA SUSANNA SFERIC - MÓN IDIOMES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
17/10/2021
16:00
UE SANT CUGAT GROC SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2021
19:00
MARTISA CB SANTPEDOR POSITIVO MAN SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
23/10/2021
09:00
SANT QUIRZE B.C. C SFERIC GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/10/2021
09:00
SANT QUIRZE B.C. B SFERIC BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/10/2021
10:45
BBA 2005 SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
11:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
23/10/2021
12:00
C.E.B.SANT JORDI BLANC SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
23/10/2021
12:30
S.A.SÚRIA SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
23/10/2021
17:30
QBASKET SANT CUGAT TARONJA SFERIC 06 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
24/10/2021
10:30
UE BARBERA BLANC SFERIC 07 BLANC - REVESTIMENTS A.GALLARDO C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
11:45
E.B. ROSELLA VERMELL SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
30/10/2021
09:00
ALZINA-CEISSA SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEIP FERRAN I CLUA
MANIGUA, 15
30/10/2021
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A SFERIC BLANC - ROSEPAN C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
30/10/2021
11:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 SFERIC VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
30/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 SFERIC 2011 BLANC - KONFYANS C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
30/10/2021
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/10/2021
16:00
BASQUET SANT PERE BLANC SFERIC 06 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/10/2021
16:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE SFERIC 2010 BLANC C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/10/2021
19:00
SANT QUIRZE B.C. B SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N