Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
17:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB SANT NARCÍS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | BC MAÇANET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | C.B.GUIXOLS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | BASQUET PORQUERES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | C.B.GUIXOLS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | UCAP U9 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | CB OLOT LAVA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
FPCE BEGUR | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. FARNERS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
16:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/04/2024
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U09 | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB SALT | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
C.B. FARNERS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
UCAP U14 TXOT'S | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |