Calendari Mensual Club

C.B. LLAGOSTERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

C.B. LLAGOSTERA (PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL PIA OLOT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB LA VALL D'EN BAS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL VILA DENTAL - CB BLANES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB.ROSES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CE CALDES DE MALAVELLA ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU BC TORROELLA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
17:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT NARCÍS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC MAÇANET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB BESCANO 1 ANY C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA BASQUET PORQUERES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CESET U14 NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UCAP U9 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU C.B.GUIXOLS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N

Partits com a VISITANT

C.B. LLAGOSTERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
06/04/2024
09:00
BÀSQUET VILAFANT C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
06/04/2024
10:45
EEM CALDES MALAVELLA U13 C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
06/04/2024
17:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
06/04/2024
19:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET 1
13/04/2024
09:00
BÀSQUET VILAFANT C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
13/04/2024
10:15
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
13/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
12:30
BASQUET PORQUERES VERMELL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
13/04/2024
12:30
FPCE BEGUR C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
13/04/2024
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
13/04/2024
16:00
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/04/2024
16:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
20/04/2024
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/04/2024
09:00
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
20/04/2024
09:15
VEDRUNA GIRONA U09 C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
20/04/2024
10:45
CB SALT C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/04/2024
12:30
CCE MONTESSORI PALAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
27/04/2024
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
27/04/2024
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
27/04/2024
19:15
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/04/2024
11:00
UCAP U14 TXOT'S C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
28/04/2024
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N