Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (PALAU JUAN CARLOS NAVARRO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
09:15
BARÇA CBS BLAU C.E. ESCOLA DEL CARME C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU BÀSQUET PIERA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
10:45
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA CB PRAT- MONTIBELLO BLAU C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
12:15
BARÇA CBS BLAU DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
16:00
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
17:45
BARÇA CBS A C.E.J. L'HOSPITALET C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
19:45
CB SANTFELIUENC A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
09:15
BARÇA CBS GRANA BBA FEMENÍ 2003 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
09:15
BARÇA CBS GROC CB MONTPEDRÓS TARONJA C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU JOVIAT 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA U.E. MATARO-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS GROC LESTONNAC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
12:30
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
19:30
BARÇA CBS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/12/2018
18:30
CB SANTFELIUENC BLAU BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
09:00
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
09:00
CB SANTFELIUENC A BQ MANYANET MOLINS C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
10:45
CB SANTFELIUENC A MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU C.B. GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
16:00
CB SANTFELIUENC B C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
19:30
CB SANTFELIUENC A PANSALUD ELS MONJOS BC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
10:45
BARÇA CBS GROC BC SANT JOAN DESPÍ C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
12:15
CB SANTFELIUENC GROC A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
12:15
BARÇA CBS GRANA C.B. GAVÀ 1 C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (CEIP NADAL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/12/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
15/12/2018
12:30
BASQUETBOLITZA'T CBS C.B. VILADECANS ESCOBOL VERD PRE-MINI MIXTE E. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
09:00
BARÇA CBS GRANA CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
10:45
BARÇA CBS VERMELL C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU DON RELAX - CB IGUALADA A C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
19:30
BARÇA CBS GROC C.B. GAVÀ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (PAVELLO VIROLAI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
22/12/2018
12:45
BARÇA CBS A JET BLAU SERMATEC C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (COL.LEGI MAJOR SANT JORDI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/12/2018
09:45
CB SANTFELIUENC BLAU JAC SANTS B C.T. MINI MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
29/12/2018
15:45
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS B C.T. MINI FEM. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
09:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
01/12/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
12:00
SABADELL SUD C.B A CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/12/2018
12:30
CB VALLIRANA CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
01/12/2018
12:45
CB TARRAGONA A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/12/2018
17:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
01/12/2018
19:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/12/2018
09:00
CB GRANOLLERS 3 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/12/2018
10:30
BASKET ALMEDA 2 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/12/2018
10:45
U.E. MATARO - CONSTRUTONI PONCE BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/12/2018
17:30
CB SANT JUST CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/12/2018
17:30
BASQUET MOLINS BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
02/12/2018
19:45
CBVALLS BNA CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/12/2018
19:00
C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
12/12/2018
21:00
FEMENI MARESME A LLAVANERES BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
14/12/2018
19:00
C.E. ESCOLA DEL CARME BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
15/12/2018
09:00
JOVENTUT SANT VICENÇ CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
15/12/2018
10:30
HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/12/2018
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/12/2018
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA 2 CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
15/12/2018
16:00
BC MORABANC ANDORRA A CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
15/12/2018
16:30
TGN BÀSQUET A BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2018
17:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/12/2018
12:15
FEMENI MARESME A - COELMÍN LLAVANERES BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
16/12/2018
16:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/12/2018
17:45
FEMENI MARESME C LLAVANERES BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
16/12/2018
19:30
C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
22/12/2018
09:00
CB SANT ANDREU BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/12/2018
09:30
BASQUET LLOR A BARÇA CBS VERMELL C.T. MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
22/12/2018
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
22/12/2018
11:00
CB SANT JUST CB SANTFELIUENC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/12/2018
12:15
BASQUET LLOR BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
22/12/2018
16:00
UNICARS PONENT CB LLEIDA BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/12/2018
10:30
C.E.J. L'HOSPITALET A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
23/12/2018
10:30
CB SANT ANDREU BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/12/2018
09:45
C.B. SANTA COLOMA B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/12/2018
14:15
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD