Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:15
BASQUET MOLINS 2007 C.T. MINI FEM. LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
09:15
C.B. NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. VERMELL VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
09:15
BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI MASC. LIMA/NEGRE NEGRE/LIMA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEM. GROGA/NEGRE GROC/NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
C.B. NOU ESPLUGUES B C.T. MINI FEM. VERMELL VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
CENTRE CATOLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. VERDA/BLANCA VERD PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
BF VILADECANS A C.T. MINI FEM. AZUL AZUL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
C.B. CASTELLBISBAL C.T. CADET FEM. PROMOCIO LILA LILA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
BOSCO HORTA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARONJA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
17:45
JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT LILA LILA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/10/2018
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT VERMELLA VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/10/2018
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS-25 MASCULI A VERDA VERD PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
10:45
C.E.J. L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT NEGRA NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
12:30
C.E.J. LHOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT NEGRA NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
16:00
GRESS U.E. MATARO - CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT GROGA GROC PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
17:45
CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
19:45
C.E. SANT NICOLAU KYRYA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT GRANA-BLANCA GRANA-BLANC PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
10:45
BM VILADECANS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO AZUL AZUL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
16:00
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT LILA LILA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
18:00
CB.ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GROGA NEGRES PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
19:45
CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY BLAU BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
10:15
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY NEGRA NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
12:00
S.A. SURIA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
17:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
18:45
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARONJA TARONJA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
CB VALLIRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO GROGA-BLAVA BLAU-GROC PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B C.T. MINI MASC. BLANCA BLANC PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
10:45
FEMENI MARESME C LLAVANERES C.C. CADET FEM. PREFERENT NEGRE NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
12:30
FEMENI MARESME A - COELMÍN LLAVANERES C.C. CADET FEM. PREFERENT NEGRE NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
17:45
FEMENI MARESME A LLAVANERES C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT NEGRE NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
09:00
CB GRANOLLERS 3 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLANCA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
10:45
C.B. SANTPEDOR C.C. SOTS-25 MASCULI A GRANA GRANA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
12:30
BC MORABANC ANDORRA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT BLAU MARÍ BLAU MARÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
16:00
SABADELL SUD C.B A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRE NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
17:45
SALLE PLOMS REUS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY VERDA NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:00
JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLANC NEGRE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B C.T. MINI MASC. BLAU BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELL VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
10:45
C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY GRANA-BLANCA GRANA-BLANC PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
27/10/2018
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEM. PREFERENT VERMELL VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
12:30
CEB GIRONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT VERMELLA NEGRE PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
27/10/2018
12:30
LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. CADET FEM. PREFERENT SALMÓ SALMÓ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
16:00
BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT NEGRA NEGRO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
18:00
BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
19:45
U.E. MATARO-J1M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY GROGA GROC PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
09:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. INFANTIL FEMENI GROC LILA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
09:00
C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
10:45
BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT NEGRA NEGRO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
12:30
BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT VERMELL VERMELL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
16:00
A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
17:45
BF VILADECANS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A AZUL AZUL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
19:30
JET QSPORT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAU BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:45
U.B. SANT ADRIÀ GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY VERMELLA VERMELL SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
06/10/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/10/2018
12:00
CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2018
12:00
C.B. SANT CLIMENT C.T. MINI FEM. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
06/10/2018
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA 06 BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY VERMELLA VERMELL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2018
12:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
06/10/2018
12:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. CADET FEM. PREFERENT LILA LILA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/10/2018
17:00
SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT VERMELLA VERMELL DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
06/10/2018
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/10/2018
19:00
AD TORREFORTA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NEGRA-NEGRE NEGRE TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2018
19:30
100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLANCA/NEGRA NEGRE REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
19:30
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.T. PRE-MINI FEM. LILA LILA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
07/10/2018
09:00
AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY BLAU BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
07/10/2018
09:00
SESE A C.T. INFANTIL FEMENI BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/10/2018
13:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT BLAU BLAU PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
07/10/2018
16:00
FEMENI CASTELLDEFELS 2001 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A BLAVA BLAU COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/10/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY BLAVA BLAU PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2018
12:15
SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2018
12:30
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLANCA BLANC NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/10/2018
16:00
CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/10/2018
16:00
CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/10/2018
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY BLANCA VERMELL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/10/2018
12:30
CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/10/2018
19:30
CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
20/10/2018
09:00
BÀSQUET PIERA C.T. PRE-MINI MASC. BLANC BLAU MARÍ INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
20/10/2018
09:30
CB MONTPEDRÓS TARONJA C.T. MINI FEM. BLAVA-GROGA BLAU-GROC POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
20/10/2018
10:30
LESTONNAC C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLAU MARI BLAU MARÍ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
20/10/2018
10:30
CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2018
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. BLAU BLAU PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
20/10/2018
10:45
C.E. ESCOLA DEL CARME C.T. PRE-MINI FEM. BLANCA VERMELL ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
20/10/2018
12:00
CBF CERDANYOLA 06 C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2018
12:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. MINI FEM. BLANCA VERMELL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/10/2018
16:15
JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT NEGRA NEGRE COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/10/2018
17:30
U.E. MATARO-IGF C.T. INFANTIL FEMENI GROGA GROC CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/10/2018
17:45
U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
21/10/2018
09:15
CB PRAT- MONTIBELLO BLAU C.T. MINI FEM. BLANCA BLAU CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/10/2018
12:15
C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLANCA VERMELL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/10/2018
12:15
BBA FEMENÍ 2003 C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLAVA BLAU COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/10/2018
12:30
AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY BLAU BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/10/2018
12:30
BOCALATA C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
21/10/2018
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT GROC LILA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
21/10/2018
18:30
BÀSQUET SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. TARONJA NEGRE PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
27/10/2018
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. PRE-MINI FEM. BLANCA VERMELL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/10/2018
10:30
BQ MANYANET MOLINS C.T. PRE-MINI MASC. VERMELLA VERMELL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
27/10/2018
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLAU BLAU POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2018
11:00
C.B. VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERD COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
27/10/2018
12:00
DON RELAX - CB IGUALADA A C.T. MINI FEM. BLAU BLAU POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2018
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI FEM. BLAU BLAU PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
27/10/2018
12:30
CN TÀRREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLAU BLAU PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
27/10/2018
12:45
C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. MINI FEM. LILA LILA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
27/10/2018
16:00
SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2018
16:30
CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEM. GROC I VERMELL BLAU GROC POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
27/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A VERMELLA VERMELL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
28/10/2018
18:00
C.B. GAVÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLAVA I VERMELLA BLAU MARÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
31/10/2018
20:00
C.E.J. L'HOSPITALET C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT NEGRA NEGRE POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD