Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (PALAU JUAN CARLOS NAVARRO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC B UE MATARO HOMS - IGM C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
10:30
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
12:00
C.B. SANTFELIUENC A BASQUET SANT PERE A C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
12:00
C.B. SANTFELIUENC B C.B. BEGUES GROC C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
13:30
BARÇA CBS B TGN BÀSQUET 09B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
13:30
BARÇA CBS BLAU MON GASTRONÒMIC BBA 2006 FEM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
20:30
BARÇA CBS DURAN MAQUINARIA ENSINO LIGA FEMENINA DE BALONCESTO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC 1 CB TARRAGONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC C A.E. TEIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
10:30
BARÇA CBS A JET TERRASSA AL PANINO C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
12:15
BARÇA CBS B CENG REFORMES ISMAEL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
12:15
52MOMENTS CBS FEM A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
17:30
C.B. SANTFELIUENC AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/02/2023
19:45
BARÇA CBS B CB. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
09:00
52MOMENTS CBS UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
12:00
PAJARRACO CBS CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
13:30
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U17M BORDEUS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
15:45
BARÇA CBS A CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
17:30
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
19:45
BARÇA CBS A ADVISORIA BOET MATARÓ 2005 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/02/2023
09:00
52MOMENTS CBS U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/02/2023
16:15
BARÇA CBS B PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/02/2023
18:00
BARÇA CBS A JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC A CB VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC B ADE FUSTER C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
10:30
C.B. SANTFELIUENC FEM B CB VILADECANS C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
10:30
C.B. SANTFELIUENC A JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
12:00
C.B. SANTFELIUENC B C.B. SANTA COLOMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
18:00
BARÇA CBS B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/02/2023
19:45
BARÇA CBS C C. B. RAMON LLULL A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC C CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
10:15
52MOMENTS CBS CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
12:30
PAJARRACO CBS PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
16:00
BARÇA CBS A JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
17:30
BARÇA CBS A SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/02/2023
19:45
BARÇA CBS B CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/02/2023
09:00
BARÇA CBS BLAU CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
11/02/2023
10:30
BARÇA CBS BLAU JET TERRASSA BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
11/02/2023
15:45
52MOMENTS CBS BC MORABANC ANDORRA VERMELL UNDERCOVERLAB C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
11/02/2023
17:30
BARÇA CBS B BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
11/02/2023
19:30
C.B. SANTFELIUENC UE SANT ANDREU A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
10:15
BARÇA CBS B C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
12:00
BARÇA CBS B CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
16:00
C.B. SANTFELIUENC D C.B. VALLIRANA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
18:00
BARÇA CBS GRANA ADVISORIA BOET MATARÓ 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (CEIP NADAL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/02/2023
09:00
BARÇA CBS BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
11/02/2023
10:30
BARÇA CBS BLAU ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
12/02/2023
09:00
BARÇA CBS GRANA ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
12/02/2023
10:30
BARÇA CBS A MANRESA CBF U12 C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (BLAUGRANA - 1)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
19/02/2023
12:00
BARÇA CBS VALENCIA BC LIGA FEMENINA DE BALONCESTO BLAUGRANA - 1
AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTFELIUENC (POLIESPORTIU LES COMES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
19/02/2023
12:00
CB SANTFELIUENC 3X3 SESE BLAU C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2023
13:00
CB SANTFELIUENC 3X3 CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/02/2023
18:15
ESCOLAPIS SARRIA C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
04/02/2023
09:00
CEJ L'HOSPITALET BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
04/02/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.B. SANTFELIUENC D C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
04/02/2023
10:45
CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
04/02/2023
13:00
GALO MATEO BÀSQUET RIBES 52MOMENTS CBS C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
04/02/2023
13:30
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
04/02/2023
15:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2007 BARÇA CBS A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
04/02/2023
16:00
CBF CERDANYOLA - LAU BARÇA CBS BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
04/02/2023
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE BARÇA CBS B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/02/2023
18:10
MONBUS CB IGUALADA PAJARRACO CBS LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 BARÇA CBS GRANA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/02/2023
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP A ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
11/02/2023
09:00
C.E. XAMBA NEGRE C.B. SANTFELIUENC FEM B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/02/2023
09:00
BÀSQUET SITGES A C.B. SANTFELIUENC C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
11/02/2023
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/02/2023
09:30
CB,CIUTAT VELLA C.B. SANTFELIUENC B C.T. PRE-MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
11/02/2023
10:30
ESCOBOL MANYANET MOLINS BASQUETBOLITZA'T CBS ESCOBOL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
11/02/2023
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/02/2023
12:30
SHARP UE MATARO FEMENÍ MARESME BARÇA CBS A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/02/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/02/2023
12:00
MATARÓ PARC BOET 2013 52MOMENTS CBS FEM A C.T. PRE-MINI FEM. NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
12/02/2023
18:00
VOLVO DISELAUTO CBT BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/02/2023
18:00
GRAMENET BC BARÇA CBS C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/02/2023
18:30
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
13/02/2023
19:30
BARÇA 1 C.B. SANTFELIUENC 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
18/02/2023
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
18/02/2023
10:30
CB TONA 2 BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
18/02/2023
13:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A BARÇA CBS A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
18/02/2023
16:00
IBERSOL C.B. TARRAGONA PAJARRACO CBS LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/02/2023
10:30
HOMS UE MATARÓ - GROC CB SANTFELIUENC 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2023
12:30
CB VILADECANS VERMELL C.B. SANTFELIUENC 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
25/02/2023
10:30
CN CALDES A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/02/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
10:30
MATARÓ PARC BOET C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/02/2023
10:45
JOVENTUT BADALONA 1 BARÇA CBS B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/02/2023
12:00
C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
25/02/2023
12:00
JOVENTUT BADALONA A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/02/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
13:00
UE SANT ANDREU C.B. SANTFELIUENC D C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
25/02/2023
16:00
UE SANT CUGAT 2008 BARÇA CBS GRANA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
25/02/2023
17:45
PRC-PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLÀ A 52MOMENTS CBS C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/02/2023
10:30
BASKET ALMEDA NEGRE C.B. SANTFELIUENC 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/02/2023
10:45
U.E. CLARET A ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/02/2023
16:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS-MAS DE SANT LLEÍ BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
26/02/2023
16:00
JET TERRASSA BLANC BARÇA CBS BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/02/2023
19:30
BASQUET NOU BARRIS C.B. SANTFELIUENC C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7