Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
C.B. FARNERS | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | BASQUET GIRONA U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. FARNERS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. FARNERS B | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
C.B. FARNERS | UER PINEDA DE MAR | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B. FARNERS A | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
C.B. FARNERS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS A | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B. FARNERS | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B. FARNERS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
C.B. FARNERS B | CESET U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
C.B. FARNERS | CEEB TORDERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
C.B. FARNERS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
21:00
|
C.B. FARNERS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
CEJ CELRÀ GROC U13-14 | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
06/04/2024
|
10:30
|
PRISCO-L'ESCALA | C.B. FARNERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET ARBÚCIES | C.B. FARNERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CESET U18 | C.B. FARNERS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
07/04/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 1 | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 BLANC | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.B. SARRIÀ DE TER | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
CB ANGLÈS 1 | C.B. FARNERS 3 | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
13/04/2024
|
19:15
|
CB OLOT | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
AE FORNELLS | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
14/04/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B. FARNERS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
20/04/2024
|
08:45
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB OLOT GREDA | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
ATHLÈTIC SILENC | C.B. FARNERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
C.B. VERGES | C.B. FARNERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES C/ DE LA TRENCADA S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
VEDRUNA GIRONA U10 | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C.B. FARNERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
21/04/2024
|
12:15
|
CB SALT | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
21/04/2024
|
16:30
|
C.B. GUIXOLS | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CARLES NADAL DE SANT FELIU DE GUIXOLS BARRI VILARTAGES |
|
21/04/2024
|
18:15
|
C.B.GUIXOLS 2 | C.B. FARNERS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CARLES NADAL DE SANT FELIU DE GUIXOLS BARRI VILARTAGES |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB BANYOLES | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
27/04/2024
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U13 | C.B. FARNERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
27/04/2024
|
12:45
|
BASQUET PORQUERES | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
28/04/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |