Calendari Mensual Club

F.D. CASSANENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

F.D. CASSANENC (PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/12/2022
09:15
F.D CASSANENC A CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
11:00
F.D CASSANENC CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
11:00
F.D CASSANENC UNIÓ GIRONA MARISTES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
12:45
F,D CASSANENC C.B.LLAGOSTERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
12:45
F.D CASSANENC BASQUET GIRONA U12 VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
17:00
F.D CASSANENC BÀSQUET VILAFANT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/12/2022
17:00
F.D CASSANENC CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/12/2022
17:00
F,D CASSANENC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/12/2022
17:45
F.D CASSANENC CEIGRUP BLANES CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/12/2022
18:40
F.D CASSANENC CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB.ROSES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB BESCANO C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
12:45
F.D CASSANENC CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
12:45
F,D CASSANENC BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U14V C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/12/2022
17:00
F.D CASANENC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/12/2022
18:45
F.D CASSANENC DOBLESEO VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL

Partits com a VISITANT

F.D. CASSANENC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/12/2022
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
03/12/2022
09:00
BASQUET PALAFOLLS F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
03/12/2022
10:30
PRE-MINI MASCULÍ 2015-16 ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/12/2022
11:00
F.P.C.E.BEGUR F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
03/12/2022
12:15
C.B. FARNERS F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
03/12/2022
17:30
CB OLOT F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2022
18:00
CLUB ESPORTIU ONYAR VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/12/2022
19:30
C.B. FARNERS F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
10/12/2022
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
15/12/2022
19:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
17/12/2022
09:00
BÀSQUET ARBÚCIES F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
17/12/2022
09:00
CB SANT NARCIS S11 F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
17/12/2022
10:45
BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U11 F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/12/2022
11:00
CB VILOBÍ F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
17/12/2022
12:00
BC FONTAJAU IN2IN F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
17/12/2022
16:00
CBGX SANTJOANENC Z F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
17/12/2022
17:45
BÀSQUET VILAFANT VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
17/12/2022
18:45
CB SALT C F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/12/2022
16:00
CB QUART F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N