Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:15
|
SALLE F.D CASSANENC | CB ANGLÈS U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC | CB ANGLÈS U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC MIXTA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC B | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/03/2024
|
10:00
|
FD CASSANENC | UCAP U13 TXOT'S | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/03/2024
|
11:45
|
FD CASSANENC A | VEDRUNA GIRONA U15 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC MIXTA | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC A | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
19:45
|
VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
10/03/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC | MANRESA CBF U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
16:30
|
FD CASSANENC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
18:15
|
FD CASSANENC A | CE PALAMÓS - U16 FEM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
21:00
|
C.B. FONTCOBERTA | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BASQUET PORQUERES | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB SALT VERD | FD CASSANENC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI POMPEU FABRA DE SALT SANT DIONIS S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES BLANC | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CE PALAMÓS - U18 BLAU | FD CASSANENC A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
03/03/2024
|
19:15
|
CB LA VALL D'EN BAS | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AE FORNELLS | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANT NARCÍS 1 | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | FD CASSANENC A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | FD CASSANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
10/03/2024
|
17:00
|
UCAP U17 TXOT'S BLANC | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | FD CASSANENC MIXTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
FARRERAS NADAL VILABLAREIX | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT GREDA | FD CASSANENC A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CN CALDES | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |