Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SALT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SALT (PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
09:30
CB SALT VERD UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
09:30
CB SALT CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
11:00
CB SALT C.B. FARNERS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
CB SALT NEGRE CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
CB SALT NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
CB SALT LES ALZINES CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
16:00
CB SALT C CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
17:45
MULTICAPACITATS CB SALT B A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
19:30
CB SALT BÀSQUET ARBÚCIES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/01/2020
12:00
CB SALT CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/01/2020
18:15
MULTICAPACITATS CB SALT A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
11:00
CB SALT CB SANT NARCÍS U14 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:30
CB SALT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:30
CB SALT VERD CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:30
CB SALT LES ALZINES C.B. SARRIÀ DE TER C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
17:30
CB PALAU SACOSTA SALT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
19:15
CB SALT C.E. PALAMOS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/01/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A C.B. SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/01/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
09:30
GIROBOWLING CB SALT LES ALZINES B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
09:30
CB SALT LES ALZINES ESCOLA PIA OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
11:00
CB SALT NEGRE CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES F.D. CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/01/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SALT (COL.LEGI DOMINIQUES-SALT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
10:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CB NOU CAULÈS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
11/01/2020
11:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
11/01/2020
13:15
GIROBOWLING CB SALT CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SALT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CB SALT C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
09:30
C.B. BLANES A CB SALT VERD C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/01/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/01/2020
16:00
FE BEGUR GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
11/01/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/01/2020
12:00
C.B. PALAFOLLS CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
18/01/2020
09:00
F.D CASSANENC GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
09:00
C.E. PALAMOS CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/01/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
18/01/2020
09:15
C.E. ONYAR GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
18/01/2020
09:30
CB SANT HILARI CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
18/01/2020
11:00
FD CASSANEC BLANC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MX CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
18/01/2020
12:30
BASQUET PORQUERES CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
18/01/2020
19:30
BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/01/2020
11:45
C.B. FARNERS GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
25/01/2020
09:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
25/01/2020
10:30
BÀSQUET VILAFANT TARONJA CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
25/01/2020
10:30
CEB GIRONA CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/01/2020
10:30
EEM CALDES DE MALAVELLA FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
25/01/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
25/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
12:00
LA SALLE PALAMÓS BLAU CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
25/01/2020
16:00
UNIÓ GIRONA CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
25/01/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
25/01/2020
19:30
C.E. PALAMOS MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
25/01/2020
20:30
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL B CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N