Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS | BASQUET MOLINS | ESCOBOL | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/03/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
22/03/2024
|
19:45
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/03/2024
|
19:30
|
BQ MANYANET MOLINS | VILÀBASQUET VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA SINIA PASSEIG DEL TERRAPLE 94 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
03/03/2024
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | BQ MANYANET MOLINS | ESCOBOL | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB IGUALADA MM1 | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
ASME A | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |