Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET BANYOLES

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET BANYOLES (PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
11:00
CB BANYOLES CB OLOT GREDA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
11/01/2020
11:00
CB BANYOLES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/01/2020
09:30
CB BANYOLES C.B LLAGOSTERA C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/01/2020
09:30
CB BANYOLES CB VERGES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/01/2020
11:00
CB BANYOLES CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/01/2020
11:00
CB BANYOLES CLUB BASQUET GRIFEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
11:00
CB BANYOLES BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
12:30
CB BANYOLES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
16:00
CB BANYOLES FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
31/01/2020
19:45
CB BANYOLES F.D. CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET BANYOLES

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
09:15
C.B. FARNERS CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
11/01/2020
09:30
CB SALT CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
10:30
BÀSQUET VILAFANT BLAU CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/01/2020
10:30
CB ROSES NEGRE CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
11/01/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
11/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
17:45
MONICA RO UNGLES - AECAM CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
11/01/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/01/2020
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
18/01/2020
09:00
UNIÓ GIRONA BLANC CB BANYOLES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
18/01/2020
10:30
UNIÓ GIRONA NEGRE CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
18/01/2020
12:30
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
18/01/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/01/2020
19:30
EBAE SESE A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
11:00
REALE BÀSQUET VILAFANT CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
19/01/2020
12:30
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
24/01/2020
19:00
C.B. FONTCOBERTA CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
25/01/2020
09:00
CESET CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/01/2020
10:30
CB BESCANO CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
11:00
CB SALT NEGRE CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
12:15
C.B. FARNERS CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N