Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB OLOT | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT GREDA | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB OLOT | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB OLOT GREDA | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB OLOT | CB SANT NARCÍS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
03/03/2024
|
10:00
|
CB OLOT LAVA | CB CRISTINENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT GREDA | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB OLOT | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB OLOT | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | BC MAÇANET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | UCAP U14 TXOT'S | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB OLOT | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
19:15
|
CB OLOT LAVA | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
19:15
|
CB OLOT GREDA | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CB OLOT | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
11:30
|
CB OLOT LAVA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT GREDA | FD CASSANENC A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:00
|
GEIEG | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS | CB OLOT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
C.B. VILOBÍ | CB OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR ESCOLAS MUNICIPALS |
|
02/03/2024
|
18:45
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | CB OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
03/03/2024
|
13:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | CB OLOT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB BANYOLES BLAU | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB SALT VERD | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
15/03/2024
|
18:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CB OLOT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CESET U14 NEGRE | CB OLOT LAVA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | CB OLOT GREDA | ESCOBOL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GIRONA U13 | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
FEC VALL DEL TER | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
16/03/2024
|
20:00
|
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | CB OLOT LAVA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
17/03/2024
|
12:15
|
GEIEG | CB OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
23/03/2024
|
10:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
23/03/2024
|
18:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |