Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U9 | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U12 | CB BANYOLES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U10 | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U11 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U9 | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U12 | CB OLOT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U10 | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
11:45
|
CB ADEPAF TXOT'S | CEEB TORDERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
13/04/2024
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
13/04/2024
|
20:00
|
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB ADEPAF TXOT'S BLAU | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
27/04/2024
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024
|
17:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
10/04/2024
|
19:30
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
20/04/2024
|
16:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB ADEPAF TXOT'S U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U13 BLANC | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | CB ADEPAF TXOT'S U11 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CB ADEPAF TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
06/04/2024
|
19:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | CB ADEPAF TXOT'S U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CB ADEPAF TXOT'S U9 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB SANT NARCÍS | CB ADEPAF TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL·LACIONS GEIEG PAVELLÓ EL POU c/ Empuries, 38-42 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CE PALAMÓS - U13 | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB ADEPAF TXOT'S U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CEEB TORDERA | CB ADEPAF TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
CB OLOT LAVA | CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CEJ CELRÀ GROC U11-12 | CB ADEPAF TXOT'S U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
27/04/2024
|
17:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |