Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | QBASKET SANT CUGAT BLAU | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | AESE 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
10/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | SANT IGNASI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA 2013 | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B CENTELLES MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CN TERRASSA BLANC | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
23/03/2024
|
10:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET NEUS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
19:30
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SAOIRSE INMOBILIARIA - CASTELLDEFELS BBA 2011M | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
SALESIANS BADALONA | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
09/03/2024
|
13:15
|
U.E. HORTA | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CANOVELLES BC 1 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CB TORÀ | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CN TERRASSA VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
SFERIC VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
19/03/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 1 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
24/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |