Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET PEDAGOGIUM

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET PEDAGOGIUM (PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/06/2021
16:30
CB PEDAGOGIUM - VERD CB.CIUTAT VELLA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
05/06/2021
18:15
CB PEDAGOGIUM A C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/06/2021
17:45
CB PEDAGOGIUM B ASME C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM ESCOLAPIS SARRIA C.T. MINI FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
10:45
CB PEDAGOGIUM VILABASQUET VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
10:45
CB PEDAGOGIUM - MIXTE BASQUET MOLINS MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
12:30
CB PEDAGOGIUM LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
16:00
CB PEDAGOGIUM - VERD CE VILA OLÍMPICA BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
17:45
CB PEDAGOGIUM - NEGRE CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/06/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM CAMPING BIANYA ROSER 02 C.T. SENIOR FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/06/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM JESUITES CASP C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/06/2021
10:45
CB PEDAGOGIUM LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/06/2021
12:30
CB PEDAGOGIUM A AEC COLLBLANC B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/06/2021
10:45
CB PEDAGOGIUM - VERD JESUITES CASP C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/06/2021
12:00
CB PEDAGOGIUM UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/06/2021
17:45
CB PEDAGOGIUM CB GAVÀ B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/06/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM C.B. GUINARDÓ - ESCOLA RAMON Y CAJAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/06/2021
10:30
CB PEDAGOGIUM - NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET PEDAGOGIUM

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/06/2021
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/06/2021
12:30
JESUITES CASP CB PEDAGOGIUM - VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
12/06/2021
16:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC CB PEDAGOGIUM A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
12/06/2021
16:15
CB GAVÀ B CB PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/06/2021
14:30
CE VILA OLÍMPICA BLAU CB PEDAGOGIUM - VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
13/06/2021
16:00
C.B. GUINARDÓ - ESCOLA RAMON Y CAJAL CB PEDAGOGIUM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
13/06/2021
20:00
ASME CB PEDAGOGIUM - VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
18/06/2021
18:00
ESCOLAPIS SARRIA CB PEDAGOGIUM C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
19/06/2021
10:45
BASQUET MOLINS MIXTE CB PEDAGOGIUM - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
19/06/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/06/2021
11:00
VILABASQUET VILADECANS CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-INFANTIL FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/06/2021
12:00
AEC COLLBLANC B CB PEDAGOGIUM A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/06/2021
12:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL CB PEDAGOGIUM - NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
19/06/2021
16:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PEDAGOGIUM C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/06/2021
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB PEDAGOGIUM - NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/06/2021
17:30
JESUITES CASP CB PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
20/06/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB PEDAGOGIUM A C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/06/2021
16:00
CAMPING BIANYA ROSER 02 CB PEDAGOGIUM C.T. SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/06/2021
16:00
ASME CB PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14