Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PALAU D'ESPORTS DE BADALONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 MARISTES ADEMAR C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
13:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A FER & CO - C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 MATARO PARC BOET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2019
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/10/2019
20:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
09:00
JOVENTUT BADALONA MIXTE CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 UB SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 AE BADALONÈS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA BM VILADECANS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2019
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B UB SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A CB GRANOLLERS 1-LAPAFIL C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 UB SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
12:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A CB GRANOLLERS 1-AGC FINQUES C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA CB GRANOLLERS 1-LA MUTUA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 SALESIANS BADALONA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 AE BADALONÈS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.N. SABADELL A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
13:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 SANT GERVASI 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ JOVENTUT BADALONA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
05/10/2019
09:45
UB SANT ADRIA GROC CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
05/10/2019
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -D- CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/10/2019
10:30
SANT GERVASI 1 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
05/10/2019
12:00
CB LES FRANQUESES VERD CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
05/10/2019
12:00
MARESME 3V 2008 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
05/10/2019
12:00
CESET CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
05/10/2019
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
05/10/2019
12:30
ACB PALAU CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
05/10/2019
16:00
JAC SANTS A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
17:00
AD TORREFORTA CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-CGM CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
12/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
11:00
TGN BÀSQUET 06A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2019
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2-AGC ASSEGURANCES CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
16:00
BARÇA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
13/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 3-LAPAFIL CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-PISOS.COM CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM B JOVENTUT BADALONA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
11:00
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 1 CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/10/2019
11:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
19/10/2019
12:00
GDH CONSULTING - C.B. CABRILS CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
20/10/2019
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP B CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
20/10/2019
12:30
SANT GERVASI 1 CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
20/10/2019
17:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/10/2019
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/10/2019
09:30
C.N. SABADELL B CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/10/2019
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
26/10/2019
10:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES MMA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
26/10/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - MIXTE JOVENTUT BADALONA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/10/2019
12:30
GRAFICAS VENUS - EL CÍRCOL B CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/10/2019
12:30
BARÇA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
26/10/2019
16:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
26/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
27/10/2019
16:00
BARÇA CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
27/10/2019
16:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N