Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PALAU D'ESPORTS DE BADALONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/05/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/05/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 B.C. TECLA SALA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2007 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
19:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 SANT GERVASI 2 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 NEOPEQUES - CB SANT JUST C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 BASQUETPIASABADELL C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
09:00
JOVENTUT BADALONA MIXTE EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 BÀSQUET LLOR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 UB SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/05/2020
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/05/2020
17:30
U.E. MATARÓ-PIM CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/05/2020
09:00
AG DENTAL - C.B. ARGENTONA B CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/05/2020
10:30
C.B. L'HOSPITALET 2009 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/05/2020
11:00
C.N. SABADELL A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/05/2020
12:00
BÀSQUET GIRONA U14 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
09/05/2020
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2020
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/05/2020
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/05/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP C CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/05/2020
09:00
AE BADALONÈS A CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/05/2020
09:00
C.B. CABRILS TARONJA CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
16/05/2020
09:30
SALESIANS BADALONA 1 CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 VERD PRE-MINI MIXTE E. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
16/05/2020
10:30
C.B. CABRILS NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
16/05/2020
10:30
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ 2004 CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
16/05/2020
10:30
MARISTES ADEMAR FEMENÍ CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 NEGRE PRE-MINI MIXTE E. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
16/05/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/05/2020
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/05/2020
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
16/05/2020
16:00
UB.LLEFIA PUBLIFINCAS-A CB JOVENTUT BADALONA PENYA PRE-MINI MIXTE E. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/05/2020
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/05/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
23/05/2020
09:00
CB TONA CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N