Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PALAU D'ESPORTS DE BADALONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.B. SANT CELONI 2008 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
09:00
JOVENTUT BADALONA MIXTE C.B. CIUTAT VELLA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B UB SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 JAC SANTS BARCELONA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 NEOPEQUES - CB SANT JUST A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CB GRANOLLERS 2-AGC ASSEGURANCES C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A BARÇA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA ESCOLA IPSI 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A MARESME 3V 2010 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B TEMPLE - U.E. HORTA 08 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 CB NOU ESPLUGUES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/02/2020
20:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.B. CABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/02/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.N. CALDES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.N. SABADELL B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 AG DENTAL - C.B. ARGENTONA B C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
10:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 NEGRE SALESIANS BADALONA 1 PRE-MINI MIXTE E. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
11:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 VERD CB JOVENTUT BADALONA PENYA PRE-MINI MIXTE E. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. L'HOSPITALET 2009 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
01/02/2020
10:30
AEC COLLBLANC A CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
01/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
10:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/02/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/02/2020
10:45
C.B. CANET CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
01/02/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR A CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
01/02/2020
11:15
BÀSQUET GIRONA U13 CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
01/02/2020
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/02/2020
16:00
MARISTES ADEMAR CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/02/2020
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
02/02/2020
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/02/2020
16:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
08/02/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1-PISOS.COM CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/02/2020
09:00
MARESME 3V 2009 CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
08/02/2020
09:00
MARISTES ADEMAR FEMENÍ CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 VERD PRE-MINI MIXTE E. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
08/02/2020
09:00
C.B. LLIÇÀ DE VALL MIXTE CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
08/02/2020
10:45
EL CÍRCOL A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
08/02/2020
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
08/02/2020
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP GROC CB JOVENTUT BADALONA PENYA PRE-MINI MIXTE E. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
08/02/2020
12:15
BASKET ALMEDA CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
08/02/2020
13:00
BBA 2005 CHIRINGUITO ANANDA CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
08/02/2020
13:30
FER & CO - C.B. L'HOSPITALET A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
08/02/2020
16:00
BARÇA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
09/02/2020
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/02/2020
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
09/02/2020
12:45
CBTARRAGONA 2 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/02/2020
10:30
AE BADALONES 2N CLUB JOVENTUT BADALONA 2012 NEGRE PRE-MINI MIXTE E. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/02/2020
10:30
MARESME 3V 2008 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
15/02/2020
10:45
A.E.S.E. 1 CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
15/02/2020
10:45
C.B. CABRERA VERMELL CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
15/02/2020
11:30
GRAMENET BC BLAU JOVENTUT BADALONA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/02/2020
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
16/02/2020
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
16/02/2020
12:30
EL CÍRCOL CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
22/02/2020
09:30
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
22/02/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/02/2020
17:30
A.B. RONÇANA CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
22/02/2020
19:30
BASKET ALMEDA 1 CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/02/2020
10:45
SANT GERVASI 1 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/02/2020
20:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
29/02/2020
09:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2007 CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
29/02/2020
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
29/02/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
11:15
B.C. TECLA SALA A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
29/02/2020
12:30
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
29/02/2020
12:30
NEOPEQUES - CB SANT JUST CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
29/02/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/02/2020
17:45
MARESME 3V 2006 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N