Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
10/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. VERMELLA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
09:00
C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. NEGRE NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
09:00
A.E.MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR - 2N PRE-MINI MIXTE E. BLANCA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
09:00
ESCOLA C.B. SANT JOSEP GROC PRE-MINI MIXTE E. GROC LILA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
09:00
A.D.E.FUSTER C PRE-MINI MIXTE E. VERDA VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLANCA BLANC PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. PRE-MINI MASC. VERD I GROC VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
12:00
AE BADALONÈS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
12:00
C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASC. VERMELLA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
09:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI MASC. NEGRA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
10:30
NOU BÀSQUET OLESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA/NEGRE VERMELL/NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
12:15
SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT BLAVA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
16:00
C.B. CABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VERMELLA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
17:30
UB MIR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL A C.T. MINI MASC. VERMELLA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
09:00
ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERDA, BLANCA, NEGRA VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
10:30
U.B. SANT ADRIÀ 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
10:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. NEGRA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
12:00
MARISTES ADEMAR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
12:00
AE SANT ANDREU NATZARET A C.T. MINI MASC. BLAU BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANCA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
10:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL MORATADA MORAT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
10:30
BARÇA LASSA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT BLAUGRANA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
10:30
C.B. CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARONJA VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
12:15
BARÇA LASSA A C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAUGRANA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
12:15
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2018
12:15
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLANCA VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
09:00
BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC. VERDA VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
10:30
JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. MINI MASC. VERD-NEGRE NEGRE-VERD PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
10:30
SALESIANS BADALONA 3 PRE-MINI MIXTE E. BLAU BLAU A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
24/11/2018
12:00
U.E. MATARO-MAM C.T. MINI MASC. GROGA GROC PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
12:00
U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS - A C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
16:00
SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU FOSC BLAU FOSC PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR GRIS C.T. PRE-MINI MASC. TARONJA TARONJA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
10:00
UE.MONTGAT C.T. PRE-INFANTIL MASC. VERMELL VERMELL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
01/11/2018
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
03/11/2018
10:45
A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRE TARONJA NEGRE TARONJA COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
03/11/2018
10:45
BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/11/2018
19:30
PLATGES MATARO-JAM C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT GROGA GROC PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/11/2018
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS B C.T. MINI MASC. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/11/2018
09:00
C.B. SANTA COLOMA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/11/2018
09:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. NEGRA VERMELL GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
10/11/2018
12:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
12:15
TORROT MARESME 3V 2003 C.C. CADET MASC. PREFERENT BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
10/11/2018
16:00
TORROT MARESME 3V 2007 C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
10/11/2018
19:30
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT GROC LILA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
11/11/2018
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELL I NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/11/2018
12:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/11/2018
18:15
MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI MASC. VERMELLA VERMELL COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
17/11/2018
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. VERDA NEGRE POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
17/11/2018
09:00
AE BOET MATARO A C.T. PRE-MINI MASC. TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/11/2018
09:00
CBSAPS C.T. PRE-MINI MASC. NEGRE NEGRE PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
17/11/2018
10:30
BÀSQUET RIBES 05 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
17/11/2018
10:30
C.B. ARGENTONA C.T. MINI MASC. GROC- NEGRE GROC- NEGRE PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
17/11/2018
11:15
JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT LILA LILA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
17/11/2018
12:00
AE BOET MATARO A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/11/2018
18:15
JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. MINI MASC. VERD-NEGRE NEGRE-VERD ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
23/11/2018
18:45
JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT LILA LILA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
24/11/2018
09:00
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANCA BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2018
09:30
A.E.MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR - 2N PRE-MINI MIXTE E. BLANCA BLAU POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
24/11/2018
10:45
U.E. MATARO-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. GROGA GROC CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
24/11/2018
11:00
U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. BLANCA BLAU COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
24/11/2018
12:15
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
16:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASC. VERMELLA VERMELL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
17:30
BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU MARÍ BLAU MARÍ PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
24/11/2018
18:45
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. MORATADA MORAT JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
25/11/2018
09:00
C.B ESPARREGUERA A C.T. MINI MASC. NEGRE NEGRE PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
25/11/2018
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERD/NEGRE NEGRE PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
25/11/2018
19:00
BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2018
19:30
BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/11/2018
19:45
BQ MANYANET MOLINS A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
28/11/2018
19:00
U.B. SANT ADRIÀ VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD