Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PALAU D'ESPORTS DE BADALONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/05/2019
20:15
C. JOVENTUT BADALONA 1 TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
09:00
C. JOVENTUT BADALONA B JESUS MARIA ST. ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
10:00
C. JOVENTUT BADALONA 2011 VERD JOSE NOGUES SALESIANS BADALONA 3 PRE-MINI MIXTE E. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
10:30
C. JOVENTUT BADALONA A C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
11:00
C. JOVENTUT BADALONA 2011 PENYA NICO LAPROVITOLA ESCOLA C.B. SANT JOSEP GROC PRE-MINI MIXTE E. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 2011 NEGRE ALBERT VENTURA A.E.MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR - 2N PRE-MINI MIXTE E. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA B U.E. CLARET A C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
16:00
C. JOVENTUT BADALONA 2 BM VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
17:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
04/05/2019
19:30
C. JOVENTUT BADALONA 3 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
09:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 U.B. SANT ADRIÀ BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
09:00
C. JOVENTUT BADALONA 3 CB SANT ANDREU GROC C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
10:30
C. JOVENTUT BADALONA 2 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
10:30
C. JOVENTUT BADALONA 2 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 ESCOLA CERVANTES C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 TEMPLE - U.E. HORTA 09 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
16:00
C. JOVENTUT BADALONA 2 CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
16:00
C. JOVENTUT BADALONA A SESE A C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
17:30
C. JOVENTUT BADALONA B SERRA SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
17:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 U.E. MATARO-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
19:00
C. JOVENTUT BADALONA 2 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/05/2019
19:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
09:00
C. JOVENTUT BADALONA 3 A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
09:00
C. JOVENTUT BADALONA B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
10:30
C. JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 2 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA B ROCA BORRÀS – CAPPONT GROC C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/05/2019
18:45
C. JOVENTUT BADALONA A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/05/2019
17:30
C. JOVENTUT BADALONA B TGN BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/05/2019
19:30
C. JOVENTUT BADALONA B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE )

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2019
17:00
C. JOVENTUT BADALONA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
05/05/2019
19:00
C. JOVENTUT BADALONA A BARÇA LASSA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT BADALONA (PAVELLO MARIA VICTOR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/05/2019
10:30
C. JOVENTUT BADALONA A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT BADALONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/05/2019
10:30
TORROT MARESME 3V 2005 C. JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
03/05/2019
19:15
VIROLAI C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
04/05/2019
09:15
BÀSQUET ALELLA C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
04/05/2019
10:30
SESE B C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/05/2019
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
04/05/2019
12:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET A C. JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASCULI. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
04/05/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
04/05/2019
19:30
UER PINEDA DE MAR C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/05/2019
10:15
UNIÓ ESPORTIVA CAPELLADES C. JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
08/05/2019
19:00
C.B. MANYANET LES CORTS A C. JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/05/2019
10:30
U.E. MONTGAT - A C. JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2019
12:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C. JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASCULI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
11/05/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
11/05/2019
19:30
BARÇA LASSA A C. JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
12/05/2019
16:00
BBA 2005 C. JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/05/2019
09:15
JOVIAT-SALLE C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
18/05/2019
10:00
A.E.S.E. 1 C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/05/2019
10:30
A.E. MIREIA-MONTGAT C. JOVENTUT BADALONA 2011 PENYA NICO LAPROVITOLA PRE-MINI MIXTE E. C.E. MIREIA
DOÑA AMADEA S/N
18/05/2019
10:30
TORROT MARESME 3V 2007 C. JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
18/05/2019
10:45
C.B. SANTA COLOMA B C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
18/05/2019
12:00
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-INFANTIL MASC. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
18/05/2019
12:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C. JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASCULI. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
18/05/2019
13:00
A.D.E.FUSTER C C. JOVENTUT BADALONA 2011 NEGRE ALBERT VENTURA PRE-MINI MIXTE E. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/05/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C. JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
18/05/2019
18:45
A.D.E. FUSTER C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
19/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C. JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/05/2019
09:15
C.B. LA GARRIGA C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD