Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
13/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
13:00
|
BÀSQUETOMS | LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUETOMS | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUETOMS | CEB NAVARCLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | BÀSQUET BERGA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | BÀSQUETOMS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
07/04/2024
|
18:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ODENA CLUB BASQUET | BÀSQUETOMS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
20/04/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA C | BÀSQUETOMS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/04/2024
|
20:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |