Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE | AESE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
AE LES CORTS-UBAE | CE LA MARINA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
AE LES CORTS-UBAE | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | GEFF CBSAPS-SDE B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | CB ROQUETES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
14/04/2024
|
17:15
|
AE LES CORTS-UBAE | BASQUET MOLINS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
14/04/2024
|
18:45
|
AE LES CORTS-UBAE A | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
20/04/2024
|
10:15
|
AE LES CORTS-UBAE | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
AE LES CORTS-UBAE | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
21/04/2024
|
18:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | CB TORELLÓ JF - BY JESI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
21/04/2024
|
20:00
|
AE LES CORTS-UBAE A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE | CNB VILANOVA AKO PIM2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
28/04/2024
|
16:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | CE LA MARINA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | CB MANYANET LES CORTS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE A | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
20/04/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
20/04/2024
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE A | LESTONNAC A - 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
27/04/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
27/04/2024
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | CE LA MARINA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
14/04/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
21/04/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
28/04/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | BASQUET-CEISSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/04/2024
|
19:15
|
VIROLAI B | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
06/04/2024
|
10:00
|
C. B. BON PASTOR | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
LESTONNAC - 2011 | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
06/04/2024
|
11:30
|
C.E.THAU | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
13/04/2024
|
13:00
|
AESE 1 | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | AE LES CORTS-UBAE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | AE LES CORTS-UBAE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
19/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CF | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA BLANC | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
20/04/2024
|
19:50
|
C.B. MARTORELL | AE LES CORTS-UBAE | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES A | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
28/04/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | AE LES CORTS-UBAE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
28/04/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES | AE LES CORTS-UBAE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |