Calendari Mensual Club

CLUB DE BÀSQUET FENIX ANDREUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB DE BÀSQUET FENIX ANDREUENC (POLISPORTIU CAMP DEL FERRO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/10/2020
09:00
UE SANT ANDREU U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
18/10/2020
19:00
UE SANT ANDREU CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
25/10/2020
16:00
UE SANT ANDREU JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40

Partits com a LOCAL

CLUB DE BÀSQUET FENIX ANDREUENC (POLIESPORTIU BON PASTOR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/10/2020
09:30
UE SANT ANDREU JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU GROC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
13:00
UE SANT ANDREU GROC U.E. GAUDI-HOLMES PLACE D C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL ASSOCIACIÓ EIXIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB DE BÀSQUET FENIX ANDREUENC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
20:15
BASQUET FEMENI CORNELLA B UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
24/10/2020
19:15
JESUITES CASP UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
25/10/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
31/10/2020
09:00
SANTA CATERINA DE SIENA UE SANT ANDREU C.T. MINI MASC. COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
31/10/2020
09:00
CBSAPS A UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
31/10/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
31/10/2020
19:15
JESUITES CASP UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63