Calendari Mensual Club

CLUB NOU BASQUET VILANOVA 2013

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB NOU BASQUET VILANOVA 2013 (C.E.M. ISAAC GALVEZ)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO BLAU SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD C.B. ESPARREGUERA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO CB ABRERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO BLAU BÀSQUET SANT SADURNÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO NEGRE BÀSQUET RIBES C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD BASKET ALMEDA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD AXA-PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO GROC C.B.BEGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD BASKET ESPLUGUES C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO GROC C.B. CORBERA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO GROC C.B. BEGUES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/10/2022
19:45
CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA OPENLLAR VILABASQUET VILADECANS BM C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD CB MONTPEDRÓS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO GROC CBC 0910 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD C.B.SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO GROC JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD CB ABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO VERD CB. CORNELLÀ A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2022
19:45
CNB VILANOVA - AKO EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/10/2022
22:00
CNB VILANOVA - AKO CB ROQUETES CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD B.F. CORNELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO BÀSQUET LLOR C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/10/2022
10:45
CNB VILANOVA - AKO BLAU ELS MONJOS B.C. C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO GROC BC SANT JOAN DESPI C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO GROC REPA - C.B. CUBELLES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2022
18:00
CNB VILANOVA - AKO BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2022
19:45
CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66

Partits com a VISITANT

CLUB NOU BASQUET VILANOVA 2013

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/10/2022
09:00
BÀSQUET LLOR CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
01/10/2022
10:30
SARROCA BÀSQUET CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA
PASSEIG ESPORTIU, 15-17
01/10/2022
11:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
01/10/2022
12:00
BASQUET MOLINS CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI VIROLAI
CAMI ANTIC SANTA CREU, S/N
01/10/2022
12:00
BÀSQUET PB9 'A' CNB VILANOVA - AKO C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. ESPORTIU GREVOL
PROVENÇALS 9
01/10/2022
12:00
CB BELLVITGE - JOAN XXIII CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
02/10/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
02/10/2022
18:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL CNB VILANOVA - AKO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
02/10/2022
19:00
C.B.SANTPEDOR CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
08/10/2022
09:30
C.E GELIDA CNB VILANOVA - AKO BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
08/10/2022
12:00
CE VILA OLÍMPICA BLAU CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/10/2022
12:30
NOU BÀSQUET OLESA CNB VILANOVA - AKO BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/10/2022
10:45
BBA 2007 CNB VILANOVA - AKO NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
09/10/2022
16:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B CNB VILANOVA - AKO VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
09/10/2022
19:00
C.B. CUBELLES CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/10/2022
09:00
BÀSQUET SITGES A CNB VILANOVA - AKO BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
15/10/2022
10:30
CB ABRERA VERMELL CNB VILANOVA - AKO NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
15/10/2022
10:30
BÀSQUET SITGES A CNB VILANOVA - AKO BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
15/10/2022
12:00
BÀSQUET RIBES CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
15/10/2022
19:00
VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO CAN TITO
ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N
16/10/2022
09:00
BBA 2008 FEM CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2022
09:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA CNB VILANOVA - AKO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
16/10/2022
12:30
CB MONTPEDRÓS B CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
16/10/2022
16:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ CNB VILANOVA - AKO C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/10/2022
18:15
BÀSQUET SANT SADURNÍ CNB VILANOVA - AKO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
22/10/2022
09:00
DOMINIQUES BARCELONA CNB VILANOVA - AKO C.T. PRE-INFANTIL FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
22/10/2022
09:00
C.B. VALLIRANA CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
22/10/2022
09:45
BC TECLA SALA CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
22/10/2022
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
22/10/2022
13:30
VILABASQUET VILADECANS BLANC CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/10/2022
17:30
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/10/2022
17:30
FERROLI BÀSQUET RIBES CNB VILANOVA - AKO VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
22/10/2022
20:00
C.B. ALISOS CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
23/10/2022
09:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
29/10/2022
12:00
CB ROQUETES CNB VILANOVA - AKO GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2