Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET GIRONA 2014

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET GIRONA 2014 (PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
11:15
BÀSQUET GIRONA U13 CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
01/02/2020
12:45
BÀSQUET GIRONA U14 CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
01/02/2020
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
01/02/2020
17:45
BÀSQUET GIRONA U17 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
08/02/2020
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
08/02/2020
17:45
BÀSQUET GIRONA U15 A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
15/02/2020
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
15/02/2020
17:45
BÀSQUET GIRONA U14 FER & CO - C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
22/02/2020
11:00
BÀSQUET GIRONA U17 CB GRANOLLERS 3-MONFINESTRA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
22/02/2020
12:45
BÀSQUET GIRONA U13 U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
23/02/2020
18:30
BÀSQUET GIRONA U16 UB SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET GIRONA 2014

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
01/02/2020
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
08/02/2020
12:45
BARÇA A BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
08/02/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
08/02/2020
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
08/02/2020
18:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/02/2020
11:00
TGN BÀSQUET 04A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/02/2020
11:00
UB SANT ADRIA 3 BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
22/02/2020
16:00
TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
29/02/2020
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42