Calendari Mensual Club

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA (POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT IGNASI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE SERVIMPRESA - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET SITGES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/01/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/01/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.B. SANTPEDOR A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/01/2020
19:30
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET NOU BARRIS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
10:30
VEDRUNA GRÀCIA A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1

Partits com a LOCAL

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA (ESCOLA VEDRUNA - GRACIA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/01/2020
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/01/2020
09:00
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/01/2020
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE NEOPEQUES - CB SANT JUST B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/01/2020
10:30
VEDRUNA GRÀCIA ESCOLETA C.E MARISTES SANTS LES CORTS VERMELL PRE-MINI MIXTE E. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
25/01/2020
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
25/01/2020
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CE GELIDA 08 C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15

Partits com a VISITANT

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/01/2020
16:00
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/01/2020
17:45
UB SANT ADRIA C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/01/2020
18:00
C.B. GAVÀ 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
11/01/2020
20:15
MARQUÈS CB LLEIDA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
12/01/2020
09:15
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/01/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/01/2020
10:00
UE SANT ANDREU VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
18/01/2020
10:30
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/01/2020
12:45
B.C. TECLA SALA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
18/01/2020
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
17:45
ESCOLAPIS SARRIA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
17:45
CB IPSI A - TAD VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/01/2020
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
19/01/2020
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/01/2020
09:30
A.E.S.E. 1 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
25/01/2020
11:45
TEMPLE - U.E. HORTA 10 VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
25/01/2020
17:30
S.E. SANT MEDIR VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
25/01/2020
18:00
AEC COLLBLANC A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
25/01/2020
19:00
UE BARBERA B VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
25/01/2020
19:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
26/01/2020
12:30
C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
26/01/2020
16:00
CB SANT JUST VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27