Calendari Mensual Club

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA (ESCOLA VEDRUNA - GRACIA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
05/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
29/10/2019
18:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15

Partits com a LOCAL

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA (POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB SANT JUST C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD S.E. SANT MEDIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B JESUITES CASP C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. ALISOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL CB VILADECANS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CBSAPS B C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1

Partits com a VISITANT

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
05/10/2019
19:30
C.B. RAMON LLULL A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/10/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2019
16:00
LA SALLE BONANOVA VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
06/10/2019
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/10/2019
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/10/2019
09:30
ESCOLA IPSI 09 A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
12/10/2019
10:00
EPSA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/10/2019
10:30
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
12/10/2019
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/10/2019
11:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/10/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/10/2019
11:30
VIROLAI VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/10/2019
17:30
QBASKET SANT CUGAT 1 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/10/2019
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
13/10/2019
12:00
A.E. BELLSPORT VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
18/10/2019
19:15
U.E. CLARET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/10/2019
10:30
SESE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
12:15
BÀSQUET SITGES VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
19/10/2019
17:45
EPSA A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
19/10/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/10/2019
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
20/10/2019
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2019
21:00
DOMINIQUES BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
26/10/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/10/2019
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/10/2019
12:00
LESTONNAC VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
26/10/2019
12:00
BOSCO HORTA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
26/10/2019
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
26/10/2019
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
27/10/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/10/2019
13:15
BÀSQUET NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
27/10/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS C VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
19:30
BÀSQUET NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD