Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
16/03/2024
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL A | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL A | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
FREDERIC MISTRAL | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
09/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/03/2024
|
19:45
|
BIM | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
19:45
|
CB MONTPEDRÓS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
17:00
|
CB IPSI | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |